“Kret” w PiSie. Kto kopie dołki pod prezesem?

– Jarosław Kaczyński miał i nadal ma swoim otoczeniu dobrze schowanego “kreta”, do którego ma pełne zaufanie” – te słowa napisała w “Arcanach” związana blisko z PiS-em dr Barbara Fedyszak-Radziejowska. Socjolog nie powiedziała kogo ma na mysli, ale politycy tej partii uważają, że chodzi jej o Adama Lipińskiego. I wszyscy zgodnie temu zaprzeczają – podaje “Wprost”.

“Wprost”, powołując się na osoby z otoczenia Kaczyńskiego, podaje, że owym “kretem” według dr Fedyszak-Radziejowskiej ma być wiceprezes partii, Adam Lipiński. – Wielokrotnie dawała prezesowi do zrozumienia, że nie ufa Adamowi, choć nikt nie wie, skąd się to bierze – miał zdradzić jeden z polityków PiS.

(…)

Sam Adam Lipiński zna tekst socjolog z “Arcanów”, ale podobno nie słyszał, by miało w nim chodzić właśnie o niego. – To typowo dworska intryga, walka o dostęp do ucha szefa. Prezes na pewno nie uważa Lipińskiego za żadnego “kreta”. Gdyby tak było, dawno wyrzuciłby go z partii – powiedział “Wprost” anonimowo jeden z działaczy Prawa i Sprawiedliwości.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10754012,Dr_Fedyszak_Radziejowska__W_PiS_od_lat_jest__kret_.html

a.me.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *