„Kret” w PiSie. Kto kopie dołki pod prezesem?

– Jarosław Kaczyński miał i nadal ma swoim otoczeniu dobrze schowanego „kreta”, do którego ma pełne zaufanie” – te słowa napisała w „Arcanach” związana blisko z PiS-em dr Barbara Fedyszak-Radziejowska. Socjolog nie powiedziała kogo ma na mysli, ale politycy tej partii uważają, że chodzi jej o Adama Lipińskiego. I wszyscy zgodnie temu zaprzeczają – podaje „Wprost”.

„Wprost”, powołując się na osoby z otoczenia Kaczyńskiego, podaje, że owym „kretem” według dr Fedyszak-Radziejowskiej ma być wiceprezes partii, Adam Lipiński. – Wielokrotnie dawała prezesowi do zrozumienia, że nie ufa Adamowi, choć nikt nie wie, skąd się to bierze – miał zdradzić jeden z polityków PiS.

(…)

Sam Adam Lipiński zna tekst socjolog z „Arcanów”, ale podobno nie słyszał, by miało w nim chodzić właśnie o niego. – To typowo dworska intryga, walka o dostęp do ucha szefa. Prezes na pewno nie uważa Lipińskiego za żadnego „kreta”. Gdyby tak było, dawno wyrzuciłby go z partii – powiedział „Wprost” anonimowo jeden z działaczy Prawa i Sprawiedliwości.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10754012,Dr_Fedyszak_Radziejowska__W_PiS_od_lat_jest__kret_.html

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *