Kto zabił Andrzeja Leppera?

Andrzej Lepper popełnił samobójstwo. Ale w Polsce politycy nie giną ot tak sobie i nie ma winnych. Skoro więc – jak chcą niektórzy politycy – Donald Tusk moralnie odpowiada za śmierć Lecha Kaczyńskiego, to kto moralnie odpowiada za koniec kariery politycznej, upadek, a ostatecznie za samobójczą śmierć Andrzeja Leppera?
To oczywista oczywistość.

Adam Wielomski

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kto zabił Andrzeja Leppera?”

  1. Niesmaczny i niegodny żart. A okoliczności oczywiście powinny być zbadane. Jeśli jest list, to sprawa jest raczej jasna, ale jak na razie nic o tym nie słychać by takowy był. Policja bada przyczyny, ale Profesor i media już je znają. Wyjątkowo szybko to wszystko działa.

  2. Dobrze, ze przynajmniej Wy zachowaliscie zdrowy rozsadek, bo caly internet juz wrzy od nowych teorii spiskowych.

  3. Jaka szybka reakcja Gapola Sakiewicza Już o 17,44 piszą! Szef Samoobrony, b. wicepremier, Andrzej Lepper nie żyje; został znaleziony martwy w warszawskiej siedzibie partii – poinformował Mariusz Mrozek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Według policji wszystko wskazuje na to, że polityk popełnił samobójstwo. Z naszych ustaleń wynika, że Lepper chciał potwierdzić zeznania Jarosława Kaczyńskiego ws. „afery gruntowej”. Redakcja „Gazety Polskiej” dysponuje dowodami, że Andrzej Lepper chciał potwierdzić zeznania Jarosława Kaczyńskiego dotyczące „afery gruntowej”. Informacje w tej sprawie znajdą się w najbliższym numerze „GP”. DOBRE! A jakież to dowody, o których dziwnym zbiegiem okoliczności mówią natychmiast po śmierci Leppera ? Atak wyprzedzający,żeby nie łączyć PIS ze śmiercią Leppera?

  4. Niegdyś w prawie anglo-saskim samobójca być uważany za chorego psychicznie i nikt nie zajmował się jego śmiercią. U nas teraz samobójcy to mężowie stanu (lub żony), którzy musieli się zabić z tytułu prześladowań przez władzę. Opamiętajcie się ludzie! Samobójca to psychol a samobójstwo to grzech śmiertelny. Jeszcze takiemu księża robią pogrzeby na uświęconej ziemi. Z Blidy zrobiono męczennicę, teraz to samo z Lepperem chcą zrobić. Żałosne…

  5. Niech wielki Roman uważa na siebie bo i on może „się powiesić”. Blida i Lepper zadarli z prezesem i zobaczcie jak skończyli, jeszcze został tylko wielki Roman

  6. Ja bym jednak na razie nie przesądzał samobójstwa. Symptomatyczna jest tu reakcja „Gazety Polskiej”, najgłośniej krzyczącej „łapać złodzieja!”. Lepper miał ogromną wiedzę o przekrętach PiS-u, o czym wielokrotnie zapewniał w mediach. Nie miał może dowodów, ale wiele jego wcześniejszych oskarżeń potwierdziło się. Nawet w niewyśmiewanych Klewkach było coś na rzeczy. Może więc „harcerze Macierewicza” wreszcie się czegoś nauczyli?..

  7. Tak, „Gazeta Polska” już znalazła w Układzie winnych „politycznego zabójstwa” i to sensie wcale nie moralnym, ale jak najbardziej rzeczywistym. Skądinąd teza, iż Lepper chciał przed obliczem GP przyznać się do własnego skorumpowania wydaje się dość idiotyczna, ale elektorat pisowski tradycyjnie wszystko kupi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *