KZM po wyborach

Szanowni Państwo,
Demokratyczna orgia się skończyła, jak to określił Stefan Niesiołowski, „wytryskiem na demokracji” w postaci sukcesu Palikota. Jest już po wyborach. W najbliższym czasie zapewne dużo opublikujemy powyborczych analiz. Nie chciałbym jednak aby umknęła nam jedna sprawa, a mianowicie stan posiadania środowiska Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego w Sejmie. Jakkolwiek bowiem jesteśmy antydemokratami, to jesteśmy świadomi, że trudno jest funkcjonować zupełnie poza oficjalnym reżimem politycznym. 

Przed wyborami poparliśmy w sumie, w różnej formie i postaci, pięć osób (w kolejności alfabetycznej):

Artur Górski (PiS w Warszawie)
Jacek Kotula (PiS na Podkarpaciu)
Kazimierz Jaworski (Senat w Rzeszowie, lista PiS)
Filip Libicki (Senat w Wielkopolsce, lista PO)
Anna Rękas (Senat w Lublinie, lista PPP).

Miło nam zakomunikować, że Artur Górski obronił mandat posła i nadal będzie zasiadał w ławach poselskich. Podobny mandat obronił Kazimierz Jaworski. Filip Libicki zaś mandat poselski zamienił na senatorski. Czyli mamy w sumie trójkę parlamentarzystów związanych z naszym środowiskiem.

Niestety, w wyniku demokratycznej orgii mandatów nie wzięli Jacek Kotula (tu duże zaskoczenie) i Anna Rękas (tu zaskoczenie mniejsze, choć kol. Tomasz Dalecki ciężko napracował się nad promocją naszej Koleżanki).

Wybranym do Sejmu gratuluję i życzę „owocnego mandatu”. Mamy nadzieję, że będą pamiętali kto ich popierał w czasie kampanii wyborczej i nie zapomną o nas, co jest częstą przypadłością demokratycznych demagogów.

Niech Bóg was prowadzi przeciwko lewicy, palikociarni, sodomitom i socjalistom!

Prof. Adam Wielomski
Prezes Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego
Redaktor Naczelny Konserwatyzm.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “KZM po wyborach”

  1. @Adam Wielomski -chyba nie miałeś wątpliwości, ze przedstawicielka najbardziej skrajnej lewizny zajmie ostatnie miejsce z dużym dystansem do przedostatniego ? (co mnie oczywiście bardzo cieszy). Mam nadzieję też, że w końcu dostrzeżesz niewłaściwość zamieszczenia tego banneru (to, ze nie ma to wpływu na wynik to chyba też oczywiste?)

  2. Tomku, gdybym demokratyczne wybory traktował poważnie, tak jak Ty, to dostrzegłbym niewłaściwość tego baneru. Niestety, mnie trudno zachować powagę wobec tego zinstytucjonalizowanego kretynizmu.

  3. W kolejnosci alfabetycznej, Jaworski jest przed Kotula. A po reklamowych banerach pani Rekas pozostanie na Portalu jeszcze przez dlugi czas brzydki zapach.

  4. Dla ścisłości trzeba tu jeszcze dodać, że z grupy skupionej wokół tygodnika „Myśl Polska”, a tak przecież bliskiej ideowo profesorkowi, do Sejmu nie dostał się Bogusław Kowalski, ale za to Jan Maria Jackowski został senatorem. Czemu nie było ich bannerów na portalu?

  5. @Adam Wielomski – skoro nie traktujesz tego powaznie, to czemu Cię obchodzi akurat jakiś Palikot ? Albo-albo: albo to wszystko dla jaj i nie ma się co podniecać palikotem i tworzyć górnolotnych apeli, albo rzecz traktujemy poważnie i walczymy z wszelkim lewactwem, zwłaszcza skrajnym. Dywagacje o wyższości lewactwa tęczowego nad zielonym, brunatnego nad czerwonym, zielonego nad brunatnym czy czerwonego nad tęczowym (niepotrzebne skreślić – lub wybrać dowolną inną konfigurację) uważam za przejaw aberracji umysłowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *