Lewicki: Kto boi się zwycięstwa Bidena?

Wszystkim smucącym się z powodu wielce prawdopodobnej utraty stanowiska prezydenta USA przez Donalda Trumpa, być może ulgą będzie fakt, że takich jak oni jest bardzo wielu.
Należy do nich też niejaki Andre Gasiorowski, obecnie mieszkaniec Izraela, a w Polsce znany jako Andrzej Gąsiorowski, wiceprezes spółki Art-B i lekarz. Przez 25 lat ścigany przez państwo polskie i Interpol z powodu afery „Art.-B”. Obecnie wszystkie zarzuty się przedawniły i pan Gasiorowski jest od nich wolny. Zajmuje się on obecnie działalnością publicystyczną, artystyczną i filantropijną; jest prezesem organizacji pozarządowej pomagającej ofiarom holocaustu.
Dlaczego pan Gasiorowski jest bardzo zaniepokojony tym, że Joe Biden może zostać prezydentem USA? Jedna z możliwych przyczyn. Otóż, dotarło do niego, że rzeczony Biden, jako senator, już w 1982 roku miał grozić Izraelowi wstrzymaniem amerykańskiej pomocy finansowej. Takich zbrodni, choćby tylko miały one postać wyrażenia ewentualnego zamiaru, nie można w żadnym razie zapomnieć, nawet gdyby miały one być wypowiedziane prawe 40 lat temu. Pan Gasiorowski, w udostępnionym poście, przypomina jak pryncypialnie i dumnie odpowiedział na te niecne pogróżki Bidena ówczesny premier Izraela – Menachem Begin (urodzony w Polsce i znany przed wojną jako Mieczysław Biegun). Straszne to są rzeczy dla mieszkańca Izraela i jak tu on może nie być poważnie zaniepokojony tym, że prezydentem USA może teraz stać się ów Biden.
Stanisław Lewicki
Click to rate this post!
[Total: 17 Average: 3.9]
Facebook

3 thoughts on “Lewicki: Kto boi się zwycięstwa Bidena?”

 1. mnie tam Gąsiorowski 'zwisa kalafiorem’ bo on jak Żyd, obywatel Izraela to jest pod 'ochroną’ KAŻDEGO rządu USA 'od zawsze’ i pozwolę sobie przypomnieć
  DZIĘKUJĄC BOGU ZA REAGANA_wizyta MACIAREWICZ-NAIMSKI-TYSZKIEWICZ_REAGAN
  .https://piotrbein.files.wordpress.com/2016/08/nasz-dziennik.jpg
  czy lepszy serwilizm Tuska (jako szef EU)>
  DESPITE SEASONAL TURBULENCES
  OUR TRANSTATLANTIC FRIEDSHIP MUST LAST>>
  .https://stanstasblog.wordpress.com/2019/12/09/the-violent-war-against-trump-is-real-but-trump-is-winning/
  ALE
  współczuję 'zjednoczonej prawicy’ czyli PIS+przystawki
  bo
  Biden porównał Polskę z ………………Białorusią ´łukaszenki
  i to chyba jest dość kiepski prognostyk dla Dudy+Szczerskiego+Maciarewicza a czy to tyczy 'prezia tysiąclecia” czyli JarKaczyńskiego >Duda w życiu nie przekroczy progów Buckingham Palace ani nie dostanie 'Legii Honorowej’ jak Trzaskover.
  .
  BTW>>nie mnie ktoś wyjaśni, na czym polega wielkość 'prezydenta tysiąclecia’ czyli Lecha 'melduję wykonania zadania’ Kaczyńskiego??

 2. Różnica między Trumpem a Bidenem sprowadza się tylko do stosunku do aborcji. Trump faktycznie, na ile mógł, próbował ograniczać. Polityka międzynarodowa nie zależy od prezydenta, tylko od interesów całej szlachty amerykańskiej.

 3. W bodaj 2013 r., podczas przemówienia na konferencji AIPAC, Biden podziękował diasporze żydowskiej za to, że przekształciła społeczeństwo amerykańskie za pomocą rewolucji kulturowo-obyczajowej na takie, jakie jest obecnie. Czyli de facto (niechcący) oskarżył Żydów o sprawstwo kierownicze owej rewolucji, która zlewaczyła, zaborcjonizowała i zalała imigrantami USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *