Libicki: Homoseksualizm to wynaturzenie. Propagowanie go jest złym zjawiskiem

Na onecie czytamy wielkie napisy:

– Homoseksualizm to realizowanie swojej seksualności niezgodnie z naturalnym porządkiem rzeczy. Naturalny porządek rzeczy prowadzi do tego, że w swojej istocie akt seksualny prowadzi do prokreacji. Akt homoseksualny nie prowadzi do prokreacji. Dlatego homoseksualizm można uznać za pewne wynaturzenie. Propagowanie tej skłonności, to jest złe zjawisko społeczne, którego nie powinno się rozszerzać – przekonuje w pierwszej części rozmowy z Onetem Jan Filip Libicki.

W wywiadzie czytamy:

– Homoseksualizm to według pana wynaturzenie?

– Homoseksualizm to realizowanie swojej seksualności niezgodnie z naturalnym porządkiem rzeczy. Naturalny porządek rzeczy prowadzi do tego, że w swojej istocie akt seksualny prowadzi do prokreacji. Akt homoseksualny nie prowadzi do prokreacji. Dlatego homoseksualizm można uznać za pewne wynaturzenie.

– Homoseksualizm jest chorobą, którą należy leczyć?

– Są lekarze i naukowcy, którzy uważają że homoseksualizm powinien być leczony. I choćby w imię wolności opinii, nie możemy pozwolić różnym mniejszościom zakrzyczeć tego poglądu w debacie publicznej. Pogląd głoszący, że homoseksualizm jest chorobą i powinien być leczony, ma prawo funkcjonować w debacie publicznej. Ale nie wiem, czy homoseksualizm jest chorobą, skłonnością dziedziczną, wrodzoną lub nabytą. Podobnie jak z alkoholizmem.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/libicki-homoseksualizm-to-wynaturzenie-propagowani,1,5119678,wiadomosc.html

Komentarze: Co na to wszyscy ci, którzy wypisują, że senator Libicki, wstępując do PO, został entuzjastą liberalizmu kulturowego? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Libicki: Homoseksualizm to wynaturzenie. Propagowanie go jest złym zjawiskiem”

  1. Dobrze senator napisał, za wyjątkiem fragmentu:”Ale nie wiem, czy homoseksualizm jest chorobą, skłonnością dziedziczną, wrodzoną lub nabytą. Podobnie jak z alkoholizmem”. Alkoholizm jest chorobą niezaleznie od tego, czy jest skłonnością dziedziczna, wrodzona lub nabytą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *