Łukasz Adamski zachwycony wytworami amerykańskiej popkultury

Niedawno pisaliśmy o tym, że irański reżim wydał wojnę lalce Barbie. Okazuje się, że nieodpowiedni dla Irańczyków są też  bohaterowie Simpsonów. Na szczęście tak zły jak Bart nie jest Superman i Człowiek Pająk, którzy mogą indoktrynować dziewicze umysły poddanych Ahmadineżada. Brak Barbie i podziwiana kostka na brzuchu Supermana? A ktoś tu mówił, że nie ma gejów w swoim kraju….

(…)

Okazuje się bowiem, że Iranie bez problemu można zdobyć figurki Spidermana i Supermana. Według PAP irańskie władze twierdzą, że „pomagają oni uciśnionym i mają pozytywne nastawienie”. Szczerze mówiąc zaczynam się martwić o Iran pod rządami Ahmadineżada, który kilka miesięcy temu przyznał, że w jego kraju nie ma gejów. Zakaz sprzedawania Barbie i podniecanie się Supermanem chyba przeczy tej tezie. I ja się temu nie dziwię. W końcu w Iranie nie można obejrzeć filmów dla dorosłych. Dotykanie kobiet niezamężnych też jest zabronione. Powiedzmy sobie szczerze- żyjąc w takim kraju trudno nie być gejem! No i  końcu, ktoś musi reżyserować choreografie tych poddańczych marszów przed prezydentem. Ale spokojna głowa. Obama nie na darmo wpuścił gejów do armii. Będzie miał teraz cały batalion do inwazji na kraj miłośników muskułów Supermana. Może dzięki temu nie będzie tarć międzykulturowych?

za: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/ahmadinezad_lubi_umiesnionego_czlowieka_pajaka__18872

Komentarz: Faktycznie ten Iran to straszny kraj – nie chcąc lalek Barbie i innych badziewnych „bohaterów” amerykańskiej popkultury. Niechybny to znak, że czas walczyć o „zachodnie wartości”, których to teherański reżim nie jest w stanie uszanować.

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Łukasz Adamski zachwycony wytworami amerykańskiej popkultury”

  1. Amerykańska popkultura ma pewne ciekawe wytwory. Nie można przesadzać i wylewać dziecka z kąpielą. Pan redaktor Łukasz ma jednak dość osobliwy gust. Wypowiada się w dość osobliwy sposób i ma dość osobliwe poglądy. Jednak czy po antyjurkizmie, antybartyzelizmie, antydankizmie potrzebny jest antyfrondyzm? Czy ten portal musi zajmować się głównie szukaniem dziury w całym? Czemu ta piaskownica nie może się skończyć?

  2. Dlaczego rzekomo prawicowi publicyści dołączają się do tej amerykańskiej propagandy antyirańskiej? USA zapodaje tematy, a pożyteczni idioci piszą rozprawki. Wszystko rzecz jasna po to, żeby maksymalnie obrzydzić obywatelom ziemi postać Ahmadineżada.

  3. @Apfelbaum – o ile tamte potrzebne nie są, o tyle antyfrondyzm (dopóki pismo i portal są prowadzone przez Terlikowskiego i Adamskiego) jest jak najbardziej wskazany. BTW, redaktor „pisma poświęconego” biadolący nad tym, że w jakimś kraju pornografia jest nielegalna – komedia. 😀

  4. Islamska rewolucja tyle zyskała, że irańska kobieta za szacha miała szóstkę dzieci, a obecnie 1,77. Najszybszy spadek dzietności na całym świecie. Zachodni styl życia ogarnął ielkie miasta.

  5. Nie wiem czemu „jest jak najbardziej wskazany”. Nie pałam sympatią do pana Łukasza Adamskiego. Martwi mnie obniżenie się jakości „Frondy”, ale nie rozumiem uczucia wrogości. Nie wiem co ma do tego wszystkiego p. red. Michnik (może to Antychryst, ale te przecieki do mnie nie dotarły). Naprawdę marzę o pozytywnym programie. O pokazywaniu tego co w danych inicjatywach jest dobre. Oczywiście należy ostrzegać przed błędami, ale wolałbym w większym duchu braterstwa. Taki nieprzyjemny sposób wytykania różnych poglądów, błędów zraża i nie prowadzi do poprawy sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *