Macierewicz: Gdyby nie obalono Olszewskiego, nie byłoby Smoleńska

Gdyby nie został obalony rząd Jana Olszewskiego, nigdy by nie doszło do tragicznych wydarzeń z zagładą polskiej elity narodowej z prezydentem Lechem Kaczyńskim na czele – tak Antoni Macierewicz (PiS) w Sejmie zaczął spotkanie poświęcone upadkowi rządu Olszewskiego.

Więcej… http://wyborcza.pl/1,75478,11860329,Macierewicz__Gdyby_nie_obalono_Olszewskiego__nie_byloby.html#ixzz1wumZScmP

Komentarz: Z tego wnioskujemy, że prezydencki samolot strącili agenci SB? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Macierewicz: Gdyby nie obalono Olszewskiego, nie byłoby Smoleńska”

  1. Przecież nawet dziecko wie, że Smoleńsk to była zemsta za dymitriady, z kolei wyginięcie dinozaurów spowodowali ci z MBP. Ostatniego zastrzelił sam Raczkiewicz.

  2. Nie za dymitriady, tylko za bezustanne opluwanie przez Kaczorów Rosji i oczernianie jej na arenie międzynarodowej.

  3. To jak to było: mgła, sztuczna mgła z ciekłego helu, pancerna brzoza / brak brzozy, zakłócenie GPSu przez meaconing, bomba termobaryczna, egzekucja w Polsce i transport ciał do Smoleńska …? Ten pan tak sam z siebie czy w ramach prac zleconych? Moze by tak pojechał do Moskwy i wyzwał prezydenta Putina na udeptaną ziemie? Dostałby za pyskówki pare kopów w dziób od Putina, to mozeby zamilkł?

  4. „PiS” to dno, naprawde dno.W zwiazku z listem p.Staruchowicza poczytalem troche niezalezna.pl. Ta gazeta doslownie wypada z rak. 2 kwietnia 1974 roku zmarl Georges Pompidou.Francuzi bardzo nad tym boleli, ale nie uczyniono z tego zadnej „doktryny” politycznej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *