Manifestacja katolików w Paryżu

W niedzielę 18/11/br. 20 tys. osόb demonstrowało w Paryżu na apel Instytutu Civtas (IC), ktόry jest organizacją świeckich katolikόw – wiernych Bractwa Św. Piusa X, przeciw projektowi prawa zezwalającego na „małżeństwa” homoseksualistόw.

Lesbijki i feministki, całkowicie bez ubrania, pokazały się (w obecności dzieci) i zaczepiły manifestantόw. Intruzi zostali natychmiast zaaresztowani przez policję (kontrmanifestacja zboczeńcόw nie była legalna!). Żaden z uczestnikόw manifestacji katolickiej nie był niepokojony przez policję.

Pogłoski  jakoby manifestanci pobili lesbijki zostały rozpuszczone przez dziennikarkę Caroline Fourest, szefową bandy lesbijek znaną  rόwnież z  histerycznej postawy wobec Frontu Narodowego. (ma ona proces z Marine Le Pen). Pogłoski te są nieprawdziwe.

Niejaka Najat Vallaud-Belkacem, minister w rządzie „francuskim” zażądała  delegalizacji  Instytutu Civitas. Socjaliści pragną rόwnież delegalizacji GUD. Prasa reżimowa wszczęła nagonkę przeciw „skrajnej prawicy”. Instytut Civitas zapowiada intensyfikację akcji przeciw projektowi ustawy.

Komentarz :  Jak znam IC i GUD, na pewno bardzo boją się zapowiedzianej delegalizacji : )

Antoine Ratnik

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Manifestacja katolików w Paryżu”

  1. Gratulacje dla Francuzów, pora brać z nich przykład. I naprawdę serce rośnie widząc tą pracę u podstaw prowadzoną przez FSSPX – przede wszystkim na polu Wiary, ale nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *