Marek Jurek i Zbigniew Ziobro jednoczą siły

O współpracy i programie nowej partii politycznej, która ma powstać w przyszłym roku – rozmawiali w Strachocinie (Podkarpackie) lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro i przewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek. Były ministra sprawiedliwości ocenił również, że PiS jest formacją, z którą Solidarna Polska chce współpracować. – Nie ma wroga na prawicy, jeśli szukać wroga na siłę to widziałbym go w działaniach Ruchu Palikota, który dąży do niszczenia wszystkiego, co jest wartościowe – powiedział.

wp.pl
Komentarz: Trudno tę inicjatywę nazwać inaczej niż próbą stworzenia „kaczyzmu demokratycznego”, czyli nową wersję pisowskiego rewolucyjno-patriotycznego radykalizmu, ale bez Jarosława Kaczyńskiego. Jaki jest sens budować „prawicę” poza Kaczyńskim, z programem identycznym jak PiS? Kto będzie głosował na podróbkę PiS, skoro może zagłosować na oryginał? Na naszym portalu ta inicjatywa polityczna wsparcia nie otrzyma. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Marek Jurek i Zbigniew Ziobro jednoczą siły”

  1. Hm. Nie spodziewałem się, że Adam uzna SP za coś gorszego niż PiS. Czyżby za nieprzerwanym publikowaniem Górskiego na tym portalu jednak coś się kryło?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *