Marek Migalski wzywa do obalenia Prezydenta RP

Marek Migalski na blogu pisze:

Należy wezwać głowę państwa do jasnego wyrażenia swojej opinii – albo bowiem zgadza się z prof. Kuźniarem, albo nie. W tym pierwszym przypadku powinna być wobec Prezydenta zastosowana  procedura impeachmentu, ponieważ oznaczałoby to, że głowa państwa działa w sprzeczności z doktryną państwa polskiego w kwestii Katynia (doktryną potwierdzoną uchwałą Sejmu oraz ustaleniami polskiej prokuratury). W tym drugim przypadku powinna nastąpić natychmiastowa dymisja doradcy Prezydenta.

Źródło

Komentarz: Czytając ten wpis kompletnie nie rozumiem dlaczego Marek Migalski nie jest w PiS. Mógłby się, na oczach Prezesa, ścigać w ekstremistycznych i głupawych nawoływaniach do wystrzelania "zdrajców" i "agentów" z PO. Panie Europośle, w lewo zwrot i do PiS marsz! Na poziom Brudzińskiego i Kempy wróć! [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Marek Migalski wzywa do obalenia Prezydenta RP”

  1. A czytałeś Adamie „Nieudaną rewolucję” M. Migalskiego? W czasach, kiedy nawet L. Dorn przyznał, że IV RP to bzdura, M. Migalski nie będący już w PiS napisał apoteozę tej wizji. On jest bardziej PiS-owski od J. Kaczyńskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *