Mec. Ludwik SKURZAK Prawnikiem Roku Podkarpacia

Skuteczny Prawnik musi być przede wszystkim człowiekiem konkretnym. A to oznacza także – mieć konkretne poglądy. Nie letnie, znane z anegdotycznego, lecz typowego dialogu adwokata z klientem: „Można tak, a można inaczej… Należy się pięćset za konsultacje!” – ale oparte o zimne, precyzyjne rozumowanie.

Ważne też, aby Skuteczny Adwokat posiadał wyobraźnię prawniczą – rzecz szalenie rzadko dziś spotykaną, a więc by nie tylko biernie odnosił się do istniejącego systemu legislacyjnego, ale także miał wizję jak go zmienić dla dobra wszystkich „prawobiorców”. Takie właśnie wyjątkowe, a wybitne cechy cechują naszego Prawnika Roku Województwa Podkarpackiego – mec. Ludwika Skurzaka.

Zakres zainteresowań naszego Laureata jest tak szeroki, jak Jego kompetencje. Obejmuje m.in. szereg zagadnień związanych z funkcjonowaniem administracji i samorządów – a pomoc obywatelowi samotnemu i zagubionemu wobec biurokratycznego molocha jest przecież ważnym elementem misji prawniczej. Jednak walka o lepszą administrację – i o lepsze prawo nie wyczerpuje aktywności Pana Mecenasa, dzięki czemu Jego Klienci mogą zyskać kompleksową opiekę prawną we wszystkich kwestiach, w jakich zwrócą się do tyczyńskiej Kancelarii.

Zdaniem swych Klientów, a naszych szanownych Użytkowników – mec. Skurzaka wyróżnia encyklopedyczna wiedza, rzeczowość, umiejętność dostrzeżenia w natłoku pism, wyjaśnień i tłumaczeń tego jednego szczegółu, pozwalającego ostatecznie Skutecznie poprowadzić – i finalnie błyskotliwie wygrać daną sprawę.

http://www.skutecznyadwokat.pl/wiadomosc,mec-ludwik-skurzak-prawnikiem-roku-podkarpacia,1510.html

Od Redakcji:

Drogi Mecenasie,

Drogi Ludwiku,

serdecznie gratulujemy Ci tego zaszczytnego tytułu. Cieszymy się, że od tylu lat z nami współpracujesz i – mimo licznych obowiązków zawodowych – znajdujesz jeszcze czas na komentarze polityczne i liczne inicjatywy polityczne i ustawodawcze.

Redakcja

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *