Miała być gwiazdą PSL

Anna Kalata w wyborach parlamentarnych wystartuje z list Obywateli do Senatu w Warszawie – informuje tvn24.pl. O byłej minister pracy z ramienia Samoobrony jeszcze niedawno mówiono, że wystartuje z poparciem PSL.

O starcie w wyborach do Senatu Kalata poinformowała pod koniec lipca w warszawskim Hotelu Gromada, gdzie zorganizowała swoje imieniny – Przeszłam drogę od polityka do celebryty. Jestem kobietą po tzw. przejściach: jestem babcią i jestem z tego bardzo dumna, jestem też doświadczonym działaczem gospodarczym, jestem byłym ministrem, a także uczestniczką „Tańca z Gwiazdami|” i powiem coś jeszcze, jestem też trochę piosenkarką – mówiła podczas imprezy.

Obecny na imieninach marszałek województwa mazowieckiego, lider mazowieckich struktur Stronnictwa Adam Struzik, który zabrał głos po niej, mówił, że Kalata to „synonim zmiany” i poprosił ją, by została kandydatką PSL. – Bardzo dziękuję za propozycję. Obiecuję, że się nad nią głęboko pochylę – odpowiedziała Struzikowi Kalata.

W kuluarowych rozmowach politycy Stronnictwa przekonywali, że ta wymiana zdań była tylko na pokaz, a była minister zostanie kandydatką PSL; nie wstąpi jednak do partii. Teraz okazuje się, że nadzieje PSL spełzły na niczym.

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/miala-byc-gwiazda-psl-wspomoze-konkurencje,1,4825675,aktualnosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *