Reakcja PiS na słowa Tuska:

Rzecznik PiS Adam Hofman sceptycznie odniósł się do dzisiejszej propozycji premiera Donalda Tuska dotyczącej cyklu debat rządu z opozycją. – Tusk wczoraj (podczas debaty sejmowej – red.) miał już szansę pokazać jak walczy z kryzysem gospodarczym (…). Moim zdaniem nie zrobił tego. Zamiast tego wyszedł i zdenerwowany krzyczał na opozycję. Tusk stracił swoją szansę i nie wiem czy jest sens się nim zajmować – stwierdził Hofman w TVN 24.

– Jest jeszcze dwa miesiące pracy tego Sejmu i trzeba Polaków przed kryzysem ochronić – mówił Hofman. – Ja się boję, że spotkania z Tuskiem i jego ludźmi będą takim zagraniem: będą krzyczeć i wyzłośliwiać się – zaznaczył.

Poseł PiS przypomniał, że wczoraj odbyła się debata w parlamencie dotycząca kryzysu gospodarczego. – Tusk nie wykorzystał szansy, za to podenerwowany nakrzyczał na opozycję. Ja trochę już nie mam na to ochoty. Nie chcę się zajmować Tuskiem, chcę się zajmować Polakami – mówił polityk.

– Czy to, że Rostowski nakrzyczy na Fotygę pomoże polskiej gospodarce? – pytał Hofman krytykując w TVN 24 pomysł debat między politykami PiS i PO.

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/,1,4825982,aktualnosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *