Miller: jestem zażenowany tym, co robi Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski postanowił się zapisać do nowego PiS – Palikot i Siwiec – jestem tym zażenowany – mówi szef SLD Leszek Miller. Zapowiada wykluczenie z SLD Ryszarda Kalisza, jeśli ten będzie tworzył listę do PE we współpracy z Kwaśniewskim, Januszem Palikotem i Markiem Siwcem.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/miller-jestem-zazenowany-tym-co-robi-kwasniewski,1,5428599,wiadomosc.html

Komentarz: To znakomite wiadomości. SLD oczyszcza swoje szeregi ze zwolenników „lewicy typu europejskiego” i przekształca się w polską lewicę bez obyczajowych skrajności, propaństwową. Leszek Miller określił się kiedyś mianem „konserwatysty PRL”. I proszę trzymać się tego kierunku. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Miller: jestem zażenowany tym, co robi Kwaśniewski”

  1. Miller to ciekawa postać. Raczej konserwatywny w kwestiach obyczajowych, w sprawach gospodarczych bardzo liberalny. Pamiętam jego artykuły we „Wprost”, w których przedstawiał poglądy nie tak odległe od Korwina. Z drugiej strony jest politykiem inteligentnym i wie, że SLD nie odniesie sukcesu jako partia konserwatywno-liberalna, także wbrew swoim własnym przekonaniom przyjął kurs socjalny, a i w sprawach światopoglądowych na pewno nie będzie „katechonem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *