Misja Falangi i xportalu do Syrii

W przeciągu ostatnich dni, jako polscy rewolucyjni nacjonaliści, redaktorzy Xportal.pl oraz aktywiści Organizacji Falanga, wyruszyliśmy do Syrii, gdzie ważą się losy wojny między narodowymi siłami rządowymi a „rebeliantami” wspieranymi przez Zachód i Izrael. Podczas gdy trwa rządowa ofensywa, obóz opozycji został całkowicie zdominowany przez najbardziej fanatyczny element zagranicznych, islamistycznych najemników walczących za pieniądze Saudów, którzy pozostają w ścisłych relacjach z Waszyngtonem. Szczegóły dotyczące charakteru oraz przebiegu naszej misji publikujemy na bieżąco (https://www.facebook.com/events/667664319915479/).

Nocą z 10 na 11 czerwca nasza delegacja dotarła do Damaszku. Drogę z Bejrutu do syryjskiej stolicy można określić jako „najdłuższe sto kilometrów w życiu”. Szlak komunikacyjny łączący oba miasta wielokrotnie w trakcie konfliktu był celem ataków ze strony zbrojnych band opozycji, ale ryzyko jest wliczone w tę wyprawę. Podobnie jak zachwyt walczącą Syrią: czerwień, biel, czerń i zieleń narodowych flag syryjskich obecne są w całej stolicy, doskonale widoczne nawet w nocy. Pomimo ograniczonej łączności, do Polski docierają pierwsze materiały z Syrii. Kolejne zdjęcia i fragmenty relacji falangiści zamierzają wysłać rano, ale zamiast nich, krótko przed godziną 11:00 czasu polskiego, dociera informacja: Zamach w centrum Damaszku! Jedziemy na miejsce. Redaktorzy Xportal.pl pozostający w Polsce przekazują informację za pośrednictwem mediów społecznościowych w formie relacji na żywo.

Bartosz Bekier, Przywódca Falangi, Redaktor Naczelny Xportal.pl: Spotkaliśmy się dzisiaj z premierem Syryjskiej Republiki Arabskiej Wa’ilem al-Halki i wiceministrem spraw zagranicznych Fajsalem Mokdadem. W trakcie jednego ze spotkań doszło do podwójnego zamachu samobójczego w centrum Damaszku – delegacja Falangi natychmiast udała się na miejsce zdarzenia. Doszło do prawdziwej masakry, kolejnej niewybaczalnej zbrodni salafickich terrorystów. Od godziny słychać zaostrzoną wymianę ognia. Na razie nie możemy przesłać wszystkich materiałów ze względu na zakłócenia, ale jeszcze dzisiaj w nocy transfer może się poprawić.

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *