Na co Rafał Dutkiewicz wydaje milion złotych

Nie wystarcza już władzom miasta Wrocławia dokładanie milionów złotych do stadionu. Ostatnim pomysłem Rafała Dudkiewicza, według oficjalnych informacji, było przekazanie jednego miliona złotych polskich na walkę z rasizmem. Jak ta walka wyglądała można się było przekonać w sobotę- 23 marca 2013 roku podczas parady „Wrocław dla wszystkich, bez nienawiści”, która według zapowiedzi organizatorów miała zgromadzić niewyobrażalne tłumy mieszkańców, oburzonych panoszącą się nietolerancją.

Mimo szczerych chęci sił postępowych, mimo promującego filmu i licznych zapowiedzi w mediach, organizatorzy zebrali około 500 osób z czego większość stanowili przyjezdni. Jakoś zwykli mieszkańcy nie poczuli się do obowiązku walki z heteroseksualnym światem ciemnogrodu. Nic to. Przez kilka godzin centrum miasta- jego główne arterie komunikacyjne- zostały skutecznie sparaliżowane przez zamaskowanych bojówkarzy antify, niosących flagi na trzonkach od kilofów (na zdjęciach), koczowników skłotów, a także przez sodomitów odmian wszelakich oraz- jak zwykle przy takich okazjach bywa- przez grono młodych utrzymanków wiecznie zapracowanych rodziców.

O pokojowym charakterze parady niechaj jeszcze świadczy fakt iż pod Galerią Dominikańską, grupa lewackich bandziorów w liczbie sztuk pięciu zaatakowała postronną osobę. Wybór miejsca i czas był tak niefortunny, dla miłującej pokój watahy, iż z pobliskiego radiowozu natychmiast ruszyli funkcjonariusze- i dla dwóch zacietrzewionych miłością bliźniego brudasów walka z rasizmem zakończyła się na komisariacie Wrocław Stare Miasto.

Prezydentowi miasta Wrocławia gratulujemy kolejnej udanej inwestycji.

Tomasz J. Kostyła

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook