Nadzieje PiS na własną telewizję

O prawicowej telewizji i czy jest szansa na takową mówił w Opolu prezes PiS Jarosław Kaczyński.

„Co my możemy zrobić? Robimy, co możemy, nie będę państwu kuchni przedstawiał, bo bym po prostu sprawom zaszkodził. Naszą nadzieją jest to, że za jakiś czas będzie program 24-godzinny informacyjny, naszej strony. Program obiektywny” – podkreślił szef PiS.

Jak zdradza jeden z polityków PiS, to, o czym mówił Kaczyński, dotyczy projektu „GazetyPolskiej”. „Ma to być projekt prywatny, nie polityczny” – zaznacza.

Pomysł utworzenia Polskiej Telewizji Informacyjnej (robocza nazwa – telewizja Tomka Sakiewicza) narodził się w październiku podczas protestu Solidarnych 2010 przed budynkiem TVP.

Informuje o tym na stronie internetowej Solidarnych 2010 Ewa Stankiewicz, która założyła Fundację „Cegiełka dla Wolności Słowa” i otworzyła subkonto pt. Telewizja Tomka Sakiewicza. Pieniądze mają być zbierane do 3 października 2014, do 1 grudnia br. wpłynęło 9 tys. zł i trochę ponad 526 dol.

Źródłowym-1355479799661

Komentarz: Czekamy na programy Macierewicza o zjawiskach paranormalnych, Marty Kaczyńskiej o Fitnessie, Artura Górskiego o Kulinariach. 

M. G.     

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nadzieje PiS na własną telewizję”

  1. Czyli powstanie taki (anty)salonowy TVN24. Salon ze znakiem „-” bierze się do roboty, bo dziś w Radio wNet gościł B. Wildstein i powiedział, że z Lisickim & Co tworzą telewizję. Tak więc „wildsteinowcy” uderzają, bo jest tygodnik „Wsieci”, będzie od stycznia nowy tygodnik Lisickiego (następca „Uważam Rze”), no i dwie telewizje + Gazeta Polska dziennik i tygodnik, TV Trwam & Radio Maryja… Uciskani i olewani i w mniejszości już niedługą nie będą mogli o sobie mówić, że są olewani i uciskani i w mniejszości…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *