Nagroda tygodnika „Nasza Polska” dla posła Artura Górskiego

Prawicowy tygodnik "Nasza Polska" przyznał nagrodę za rok 2010 posłowi
Arturowi Górskiemu "w uznaniu patriotycznej postawy i za wzorową działalność
parlamentarną dla Warszawy i Polski". 
Nagrodę przyznano kierując się głosami czytelników tygodnika, którzy docenili aktywność sejmową posła Górskiego i jego dobry kontakt z wyborcami.

Nagrodę – popiersie marszałka Józefa
Piłsudskiego – wręczył w imieniu kapituły red. Stanisław Michalkiewicz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nagroda tygodnika „Nasza Polska” dla posła Artura Górskiego”

  1. S.Michalkiewicz – główny ideolog „rozwietki”, prawdziwy „rozwietkolog” – wręcza nagrodę posłowi PiS, czyli partii zajmującej się „agentami”. A wszystko nadane przez propisowską gazetę. To mniej więcej tak, jakbym koledze Arkowi Mellerowi wręczył nagrodę KZM, ufundowaną przez portal konserwatyzm.pl.

  2. Że też jako konserwatysta-monarchista Pan Poseł przyjął tego Piłsudskiego… Wszystko się pomieszało. To jakby Napieralski odbierał nagrodę Josepha de Maistre’a za utrzymywanie dobrych kontaktów między Mazowszem a Sabaudią.

  3. A kto niby przygarnął grupę toruńską do redakcji tego portalu zaraz po odejściu Wita Wyrostkiewicza i A. Majewskiego, jak nie Wielomski? Niech więc teraz nieskromnie nie udaje, że nigdy takiej nagrody nie wręczy, bo nie wypada. Zobaczycie, że jak czegoś takiego nie dostanie dr Meller, to na pewno ktoś z jego najbliższego otoczenia- np. dr Patryk Tomaszewski, którego książki portal ten od dawna reklamuje, w zamian za co Wielomski może pisywać do czasopisma „Historia i Polityka”.

  4. Konserwatysta i-w dodatku-profesor, a nie zna takiej formy czasownika? Chodzi o wielokrotne powtarzanie tej samej czynności, bo chyba nikt tu wątpliwości mieć nie może, że na jednym artykule Wielomskiego w „Historii i Polityce” się nie skończy:) Będą jeszcze wywiadziki i piania na jego cześć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *