Nie będzie Wyrostkiewicz pluł na prawicę!

Proszę o wysyłanie protestu do poniżej podanych adresatów i do znajomych w celu dalszego rozpropagowania protestu

Redakcja „Nasza Polska”

ul. Dobra 5 m. 1,

… 00-384 Warszawa

Tel./fax: 0-22 826 46 59

e-mail: naszapolska@onet.pl

Do wiadomości:

Ryszard Bańkowicz – Przewodniczący Rady Etyki Mediów

e-mail: ryszard.bankowicz@radaetykimediow.pl

Szanowna Redakcjo tygodnika „Nasza Polska”!

Z ogromnym zdziwieniem i niesmakiem przeczytałem w tygodniku „Nasza Polska” nr. 47 (836) z 22 .11.2011 r.artykuł pana Roberta Wita Wyrostkiewicza pt.: „Polacy pomiędzy Antifą i kibolami”. http://www.naszapolska.pl/index.php/component/content/article/53-absurdy-postpu/2680-polacy-pomidzy-antif-i-kibolami

Można tam m.in wyczytać taką kuriozalną opinie: „Tymczasem po jednej i drugiej stronie stały tysiące (słownie: t y s i ą c e) pijanych neandertalczyków nastawionych na zadymę, z tą różnicą, że jedni inwokowali hasło „Bóg Honor Ojczyzna”, a drudzy „Tolerancja „.

Tekst ten zawiera nieprawdziwe informacje i obraża uczestników Marszu Niepodległości”. Jeżeli Redakcja kreującego się na patriotyczny tygodnik nie jest w stanie przedstawić prawdziwy przebieg Marszu Niepodległości i publikuje takie „prasowe wymiociny” to znaczy, że przez czytaniem redagowanego przez Was pisma trzeba opinie publiczną przestrzegać.

SZ

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nie będzie Wyrostkiewicz pluł na prawicę!”

  1. Wydaje się naiwnością sądzić, że możliwość zadymy nie ściągnęła zadymarzy. Istotą zadymy jest to, że ktoś musi być po jednej, a inny ktoś po drugiej stronie. Klasyczna ustawka smakuje lepiej po jabolu. Zupełnie nie rozumiem, o co chodzi w proteście. Stosowniejsze byłoby raczej pytanie na jakiej podstawie RWW dokonał szacunku uczestników zamieszek, odcedził ich od białych kominiarek, etc… Wydaje się, że to właśnie zadymiarze (choć nie bez udziału policji) nadali oprawę medialną marszowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *