Nie rozumiecie tego?

„Europejczycy wymierają. Nie rozumiecie tego? Jednopłciowe małżeństwa nie dadzą społeczeństwu dzieci. Chcecie przetrwać ściągając imigrantów? Społeczeństwa nie mogą zaadaptować tak wielu imigrantów. Wy w Waszych krajach wybieracie legalizację jednopłciowych małżeństw, adopcję przez nie dzieci, itd. Nam jednak pozwólcie wybrać własną drogę, taką jaką chcemy dla naszego kraju. Berlusconi trafił przed sąd za seks z kobietami. Gdyby był gejem, nikt nie śmiałby nawet tknąć go palcem.”

Tak powiedział prezydent Putin podczas debaty w Międzynarodowym Klubie Dyskusyjnym Valdai 23.09 b.r.

Czy byłoby stać na podobne słowa któregokolwiek z mentalnie skrępowanych polityczną poprawnością przywódców państw postchrześcijańskiego Zachodu włącznie z Polską?

Tymczasem prezydent Komorowski jedzie do ONZ, dzielnie krytykuje Radę Bezpieczeństwa za Syrię, nie wychodząc jednak nawet o przecinek poza stanowisko… USA. Amerykański bożek zauważy (chyba, że przywódca St. Kitts and Nevis był wyższy), pomruczy z zadowoleniem, może nawet pogłaszcze…

Adam Śmiech

prawica.net

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nie rozumiecie tego?”

  1. Putin mowi, to co kazdy swiadomy – obywatel chcialby uslyszec z ust wlasnego przywodcy! My juz niestety, ale sie nie doczekamy od naszych obecnych wybitnych przedstawicieli wladz niczego oprocz echowania – westowych liderow . Nic nie wykrztusza, nei wychyla sie poza ustalone przez Bruksele ramy, nie przejdzie im przez gardlo to co kojarzyloby z niepoprawnym, niezaleznym – wlasnym zdaniem na temat problemow spoleczno- gospodarczych, bez wzgledu na konsekwencje dla kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *