Nie wolno grać Polską!

Zarząd Główny Ligi Polskich Rodzin z wielką dezaprobatą i stanowczym potępieniem przyjmuje zachowanie przywódcy Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, sugerującego niesłychaną zbrodnię zamordowania 96 osób, w tym prezydenta RP i innych wybitnych przedstawicieli życia publicznego, na podstawie niewiarygodnego tekstu pt. Trotyl na wraku tupolewa zamieszczonego w „Rzeczpospolitej”.

Nie od dziś wiadomo, że Jarosław Kaczyński i jego formacja swój byt polityczny opiera na braku programowej wiarygodności, której substytutem ma być podsycanie społecznych emocji na bazie z góry przyjętej tezy o zamachu w Smoleńsku.

Z jednej strony słyszymy bardzo mocne oskarżenia pod adresem struktur polskiego państwa, a z drugiej strony mamy oświadczenie „Rzeczpospolitej”, że pomylili się pisząc o trotylu oraz stanowcze dementi prokuratury wykluczające obecność trotylu, czy innego materiału wybuchowego, zarówno we wraku samolotu, jak na miejscu katastrofy.

Jeżeli za wielce niedopuszczalną i karygodną należy uznać „pomyłkę” gazety, to o wiele bardziej skandaliczne i nieodpowiedzialne było jej wykorzystanie do podgrzewania atmosfery i podsycania emocji w celu uzyskania partykularnego, partyjnego i osobistego interesu.

Powyższe jątrzące zachowanie Jarosława Kaczyńskiego, jako przywódcy parlamentarnej opozycji, całkowicie go kompromituje i dyskwalifikuje politycznie jako człowieka nieodpowiedzialnego i zakompleksionego, w sposób niebezpieczny grającego Polską!

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli w Polsce, niezależnie od zajmowanego stanowiska i pozycji społecznej, o wyciągnięcie poważnych i odpowiedzialnych wniosków w obecnej sytuacji Ojczyzny.

Dość programowej destrukcji, braku wiarygodności i grania na emocjach Polaków! Polska potrzebuje konstruktywnej, wiarygodnej, rozsądnej i roztropnej alternatywy!

Zarząd Główny Ligi Polskich Rodzin

30 października 2012 r.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nie wolno grać Polską!”

  1. A to dopiero szopka. Chłopaki za Romusia pograli sobie Polską , całą pulę przegrali , a teraz nie można ;grać Polską”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *