Niemieccy lewacy wybierają się do Warszawy na Marsz Niepodległości

Niemieccy anarchiści i lewacy cieszą się złą sławą i bardzo często uczestniczą w ulicznych rozruchach. W lutym  tego roku ponad 3 tys. zjechało do Drezna, by zablokować marsz neonazistów. Skończyło się na tym, że obrzucono policjantów kamieniami i butelkami, demolowano sklepy i samochody. 82 funkcjonariuszy zostało rannych. W zeszłym roku sprowokowali z kolei walki z policją w Berlinie i Hamburgu – pobili blisko 100 funkcjonariuszy. „Rzeczpospolita” do zamknięcia numeru nie dostała odpowiedzi jak policja zamierza się przygotować na ewentualność zamieszek. ABW zapewnia jednak, że sprawą się interesuje. Ale „ze względu na ograniczenia natury prawnej” – jak mówi płk Katarzyna Koniecpolska-Wróblewska – nie może zdradzić szczegółów.

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/lewacy_chca_zrobic_rozrobe_w_warszawie_16461

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Niemieccy lewacy wybierają się do Warszawy na Marsz Niepodległości”

  1. Dlaczego umieściliście w tej wiadomości logo Białej Pięści? To wokalista propagujący anarchokapitalizm. Hołota, która chce zakłócać marsz niepodległości to anarchosyndykaliści.

  2. „Niemieccy lewacy wybierają się do Warszawy na Marsz Niepodległości” CO PODWAŻA ŻAŁOSNE „TEORIE” O TYM, ŻE KORZYSTNIEJ BĘDZIE DLA POLSKI, JEŚLI W „NIEMCZECH” (faktycznie RFN) BĘDĄ RZĄDZIĆ LEWACY…nigdzie ma nie być lewaków w Europie, aby było dobrze dla Polski!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *