„Niepokorni” wracają do Grzegorza Hajdarowicza

Do redakcji dziennika „Rzeczpospolita”, powracają więc Łukasz Warzecha, Piotr Semka, Rafał A. Ziemkiewicz i Robert Mazurek. Wszyscy będą tym samym pracowali dla spółki Presspublika, której właścicielem jest Grzegorz Hajdarowicz. Wcześniej Ci sami publicyści atakowali Hajdarowicza, za dławienie wolności słowa i likwidację „niepokornego” dziennikarstwa, a więc zwolnienia Pawła Lisickiego z funkcji redaktora naczelnego „Uważam Rze” i Tomasza Wróblewskiego z analogicznego stanowiska w „Rzeczpospolitej”.

(…)

Ziemkiewicz po rozstaniu z „URz” pisał: Nigdy z Hajdarowiczem nie będę w aliansach. Facet jest albo zwyczajnym słupem Tuska, a w takim razie zadawanie się z nim nie ma sensu, albo kompletnym idiotą, co wiedzie do wniosku tego samego. Wiele przesłanek wskazuje na pierwsze, wiele na drugie, trzeba też brać pod uwagę, że oba warianty się nie wykluczają.(…) Dlatego nie zamierzam nigdy mieć nic wspólnego z żadnym przedsięwzięciem, z którym związany jest p. Grzegorz Hajdarowicz.

http://narodowcy.net/niepokorni-wracaja-do-grzegorza-hajdarowicza/2013/02/04/

Komentarz: Jesteśmy pewni, że bunt nie skończył się z powodu debetu na koncie. Nie posądzamy bowiem nikogo o niskie, materialne motywy. Czekamy na racjonalne i merytoryczne wyjaśnienie w duchu „prawdziwie-patriotycznym”.   [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “„Niepokorni” wracają do Grzegorza Hajdarowicza”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *