NOP zaprasza na antynopowskie manifestacje

Pedałujący, palikotowcy, młodzi socjaliści i starzy komuniści postanowili sobie pomanifestować. Oczywiście przeciwko Krzyżowi Celtyckiemu, bo razi ich jego nacjonalistyczny, chrześcijański i uniwersalistyczny charakter, bo gdzie tam celtykowi do sierpa i młota! No i oczywiście przeciwko „Zakazowi Pedałowania”, bo oni chcą pedałować, ile sił w odbycie, w przeciwieństwie do 40 milionów pozostałych Polaków.

Godziny spędów (niżej dokładne informacje) wybierane są tak jakoś dziwnie, jakby ze wstydem, dlatego spieszymy z pomocą aktywowi robotniczo-zoologicznemu i włączamy się w akcję promocji naszej symboliki. To dobry czas, by chętni (jeśli akurat nie będą mieli nic ciekawszego do roboty, jak na przykład ziewanie) mogli żywo podyskutować z onymi na przykład o wyższości hulajnogi nad rowerem czy Krzyża Celtyckiego nad gwiazdą czerwonoarmijną.

Poznań: 26 listopada, Plac Wolności, godz. 13.00 – 13.30

Kraków: 30 listopada, Placu Wszystkich Świętych pod Pawilonem Wyspiańskiego, godz. 13.00 – 14.00

Warszawa: 3 grudnia, Plac Zamkowy, godz. 13.00 – 15.00

O następnych imprezkach, jeśli będą, natychmiast powiadomimy. Proszę nie zapomnieć herbatki z malinami! I dodatków do niej!

http://www.nacjonalista.pl/2011/11/25/nop-zaprasza-na-antynopowskie-manifestacje/

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “NOP zaprasza na antynopowskie manifestacje”

  1. Najlepiej jak się wypowiadają prawicowi politycy / publicyści z głównego nurtu. Zakaz pedałowania jest dla nich obsceniczny (czyżby papugowali orzeczenie sądu), dla części już bardziej urobionych przez wyborczą jest czymś złym itd. ale już praktykowanie pderastii ani nie jest obrzydliwe ani złe, właściwie stało się czymś normalnym… Widać na tym jak silnie działa lewacka propaganda na postrzeganie rzeczywistości.

  2. Jak rzyć, Panie Premierze, jak rzyć? – jak mógłby powiedzieć pewien parlamentarzysta z ruchu gasi-psa, używając „ślunskiej godki”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *