Nostradamus przepowiedział Katastrofę Smoleńską

Nostradamus przepowiada:

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie,
a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego,
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą,
wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy (…)
Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci"

To dowód bezdyskusyjny, że za "zamachem" stali Rosjanie, bo "ze wschodu". Ich celem jest agresja na Polskę, a Jarosław Kaczyński jest katechonem naszej niepodległości. To oczywista oczywistość .[aw]

Onet.pl

[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nostradamus przepowiedział Katastrofę Smoleńską”

  1. No to teraz wszystko układa się w logiczną całość. Mamy niezbity „dowód” na to, że za wszystkim stoi FSB

  2. To mistyfikacja. Mam przed sobą zbiór czterowierszy Nostradamka i nie ma go tam. Znając pobieżnie czterowierszy tego wariata można łatwo wywnioskować, bo stylistyka się nie zgadza.

  3. Cóż, pojawiają się kolejne „poszerzone” wersje tego „proroctwa”, uzupełniane o aktualne „tryndy” przez jakichś szurów. Trochę tak, jak na dawnym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu corocznie pojawiały się coraz to nowe piosenki partyzanckie 😉

  4. W filmie Wernera Herzoga „Szklane serce” było takie proroctwo: „przyleci wielki ptak i nasra w morze, a woda się podniesie na chłopa wysoko”. Może o to proroctwo chodziło, a nie o Nostradamusa, 🙂 ?

  5. To z Nostradamusem, ktoś „odkrył” już niedługo po tym wypadku,chyba już pod koniec kwietnia 2010 roku, krążyło to wśród ludzi.

  6. „Cóż, pojawiają się kolejne „poszerzone” wersje tego „proroctwa”, uzupełniane o aktualne „tryndy” przez jakichś szurów. ” Racja. Kiedyś koledzy na ławce mówili to samo co moja matka. Po „papieżu Polaku” miał być „papież Murzyn”…a został ktoś zupełnie odwrotny-Niemiec. A tak miał być wedle wizji Murzyn…teraz nagle okazało się, że to nie tak, miał być: Polak, Niemiec, a po Niemcu Murzyn. Ciekawe jak wyewoluuje „proroctwo” po następnym konklawe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *