Nowa oferta wsparcia dla portalu Konserwatyzm.pl

Drodzy czytelnicy!

Portal konserwatyzm.pl istnieje już 7 lat. Czyta nas dziennie ok. 3000 osób. Stałych Czytelników (zaglądających tutaj co najmniej 2 razy w tygodniu) jest ponad 10.000. Jesteśmy więc jednym z największych portali prawicowych w Polsce. Obecna strona jest rodzajem codziennej gazety internetowej, gdzie można znaleźć analizy polityczne, teksty z zakresu filozofii politycznej i tradycjonalistycznego katolicyzmu, ogłoszenia oraz informacje bieżące.

W tym sensie osiągnęliśmy sukces. Niestety, od 7 lat ciągle borykamy się z tymi samymi kłopotami. Co tu dużo mówić, brakuje nam środków finansowych. Pracujemy społecznie. Gorzej, często dopłacamy z własnych portfeli. Jako prawica kontrrewolucyjna i autentycznie antysystemowa, nie jesteśmy na garnuszku Ministerstwa Kultury, ani innych urzędów centralnych, spółek skarbu państwa czy też kapitału prywatnego, ale powiązanego personalnie i towarzysko z 4 partiami systemowymi, który zasypywałby nas ofertami wykupu reklam. Dlatego mamy luksus pisania tego, co naprawdę myślimy. Ale funkcjonujemy w świecie, gdzie wszystko kosztuje, szczególnie, że prowadzenie portalu – relatywnie tanie – uzupełniamy także działalnością wydawniczą. Drukujemy półrocznik „Pro Fide, Rege et Lege” i 6-9 książek rocznie w Bibliotece Konserwatyzm.pl.

Być autentycznie poza systemem, nie mieć powiązań z władzą i przetrwać nie jest łatwo, szczególnie w kraju, w którym kontrrewolucyjna prawica nie posiada zaplecza finansowego w postaci starej arystokracji i konserwatywnego kapitału. Co jakiś czas zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie i – za co serdecznie dziękuję – zwykle je otrzymujemy.

Piszemy i prowadzimy portal nie dla siebie, ale dla Czytelników. To od Was bardzo wiele zależy. My możemy ofiarować naszą codzienną pracę, ale zwracamy się z prośbą o regularną pomoc, która pozwoli nam na ulepszanie naszego serwisu, druk czasopism, książek oraz realizację zamierzonych celów.

Czy popierają Państwo idee restauracji Cywilizacji Chrześcijańskiej opartej o religię katolicką, autorytety i własność prywatną? Jeśli tak, to każdy z Was może pomóc, wybierając jedną z trzech opcji poniżej. Niezależnie od tego każda najmniejsza wpłata, każda złotówka jest dla nas bardzo ważna i utwierdza nas w przekonaniu, że robimy coś ważnego dla nas wszystkich.

W związku z powyższym stworzyliśmy następujące opcje, uczestnictwa we wspieraniu konserwatyzm.pl, bazujące na deklaracji do regularnych miesięcznych wpłat w określonej wysokości:

1. Złota: Od 60 zł wzwyż Beneficja: Wszystkie publikacje biblioteki konserwatyzm.pl + prenumerata Pro Fide Rege et Lege

2. Srebrna: Od 40 zł do 60zł Beneficja: Prenumerata Pro Fide Rege et Lege i od 40% do 60% rabatu na publikacje z biblioteki konserwatyzm.pl

3. Brązowa: Od 20 zł do 40 zł Beneficja: Prenumerata Pro Fide Rege et Lege i od 20 % do 40 % rabatu na publikacje z biblioteki konserwatyzm.pl

* Przed wpłatą proszę o wiadomość email zawierającą: Imię, Nazwisko, Adres do wysyłki oraz deklarowaną kwotę miesięcznych wpłat.

**Prawa do określonych beneficjów, darczyńca nabywa po okresie minimum 3 kolejnych miesięcznych wpłat.

Kontakt:
W sprawie wpłat: jaromir.cwikla@konserwatyzm.pl
W sprawie zamówień i wysyłki: stefanski@konserwatyzm.pl

WIĘCEJ – informacje do przelewu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nowa oferta wsparcia dla portalu Konserwatyzm.pl”

  1. Ach, to ma być jakiś chwyt marketingowy, bo oferta redakcji nie trafiła akurat w pożądaną niszę internetową? Tak tu jakoś pusto, więc trzeba podpierać się znanymi nazwiskami:) Może to przyciągnie upragnionych klientów? Ja bym dodał jeszcze dr Górskiego i prof. Bartyzela. Koniecznie.

  2. panie doktorze, był już Gladius, Habermas i Bóg wie kto jeszcze…, teraz konserwa. Jak już wylewasz pan żale i sączysz jad to niech się pan podpisuje imieniem i nazwiskiem.

  3. Karol Stręczyński więc blisko pan trafił. Panie doktorze więcej powagi, to mi wygląda na obsesje na punkcie prof. Wielomskiego…

  4. Naprawdę świetny pomysł z tą ofertą dla każdego kto dysponuje jakimiś odpowiednimi środkami co miesiąc.

  5. Ten portal odwiedzam prawie każdego dnia, najczęściej od niego zaczynając przegląd stron internetowych. Ma on więc dla mnie sporą wartość i poczuwam się też do wsparcia – jako zwykły gest wdzięczności. Konsekwentnie, perspektywa utraty konserwatyzmu.pl, choć czysto teoretyczna, już teraz napawa mnie smutkiem. Mam nadzieję, że to nam nie grozi. Przyszła mi też refleksja, że przy uwarunkowaniach funkcjonowania konserwatyzm.pl, migania się od drobnej partycypacji przez stałych czytelników, można upatrywać w skutkach socjalistycznej zarazy typu: „mnie się to należy lub to jest ich obowiązek aby to dla mnie robić”. Pozdrawiam całą Redakcję. P.S. pierwszą wpłatę już zrobiłem i biorę się za założenie stałego zlecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *