Nowy biznes o. Rydzyka z okazji 20-lecia Radia Maryja

– Powinniśmy się komunikować. Dlaczego inni mogą to robić, a katolikom stwarza się trudności w tym zakresie? Telefon jest przecież jednym z takich środków wzajemnego komunikowania. Dzięki temu mogę się skontaktować nie tylko z drugą osobą, ale sprawdzić, co jest w internecie. Można też posłuchać radia. Telefon to bardzo mały instrument, ale wiele można nim zdziałać. To jest przyszłość – mówi „Naszemu Dziennikowi” o. Tadeusz Rydzyk. 

Dlatego z okazji 20-lecia katolickiej rozgłośni rusza sieć „w naszej Rodzinie”. Stworzyły ją fundacja Lux Veritatis i SKOK-i. W sieci znaleźć będzie można ofertę prepaidową, wkrótce ruszy też możliwość wykupienia abonamentu.  Telefonia ma zastąpić nieudany produkt fundacji, czyli wRodzinie. – Jak wiadomo, z pewnych istotnych dla nas racji rozstaliśmy się z CenterNetem. Wypowiedzieliśmy umowę przede wszystkim dlatego, że telefonia wRodzinie się nie rozwijała. Praktycznie były dostępne tylko rozmowy i SMS-y, nie było natomiast roamingu międzynarodowego itd. – wyjaśnia o. Jan Król z Lux Veritatis.

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/prezent_na_urodziny._nowa_siec_komorkowa_17318

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nowy biznes o. Rydzyka z okazji 20-lecia Radia Maryja”

  1. Tytuł jak z Urbana lub koszernej. Widocznie dla konserwatyzm.pl katolicy mają być skazani na starszych i mądrzejszych. Ks. Piotr Wawrzyniak pewnie też by był podobnie wyszydzony…..

  2. Ale o co chodzi? Zamiast non stop zebrac o pieniadze, Rydzyk bierze sie do roboty. Gdyby niektore srodowiska prawicy z niego ściagaly zamiast wysmiewac… nie musialyby publikowac co rusz priorytetowych prosb o wplaty kasy na konto…./

  3. Dokładnie. Należy brać przykład z Ojca Rydzyka. W przeciwnym wypadku z podziemia nigdy nie wyjdziemy.

  4. Pan Aleksander Meller błaznuje nie po raz pierwszy. Ojciec Dyrektor ma łeb na karku. Panowie konserwatyści mogą z niego tylko brać przykład. Zamiast do spowiedzi, poproście o korepetycje z ekonomii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *