Nowy naczelny konserwatyzm.pl

Informujemy, że p. prof. Adam Wielomski zrzekł się szefowania portalu konserwatyzm.pl i przekazał całość spraw związanych z kierowaniem portalu p. Arkadiuszowi Mellerowi. Według wstępnych deklaracji nowy szef portalu zamierza wprowadzić wersję dwujęzyczną tj. każdy tekst ukazujący się w j. polskim będzie miał swój odpowiednik w j. niemieckim.

Nowemu redaktorowi naczelnemu życzymy samych sukcesów!

Redakcja portalu

p.s. Na zdjęciu nowy naczelny w mundurze pruskim.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nowy naczelny konserwatyzm.pl”

  1. ja dowiedziałem się, że zdecydowano się także wybrać hymn portalu i będzie nim „preussens gloria”.

  2. z całym szacunkiem, czesio, ale estetyka twojej propozycji jest na o wiele niższym poziomie. a my chcemy mieć przecież piękny hymn. poza tym za preussens gloria stoi historia, tradycja.

  3. brawo! czesio załapał klimat. propozycja zostanie przedłożona do rozpatrzenia na połączonym kolegium szefów sztabów 😉

  4. Ale na tym zdjęciu jest Wawrzyniec Pruski – dziedzic pruski przepasany biało-czerwoną szarfą.

  5. Pierwszorzędny „suchar” na 1. kwietnia. Odejście p. Ziętek i triumf kącika germanofila to też żart? Bo, co prawda mnie się ów kącik podoba, ale poczytać p. Ziętek też można, zawsze jakieś urozmaicenie.

  6. Wielomski nigdy nie zrzeknie się kierowania tym portalem, bo sam go stworzył i sam na niego łoży niebagatelne pieniądze. To tak, jakby wyrzec się własnego dziecka. A na zdjęciu mamy nie żadnego tam Arkadiusza Mellera (a tym bardziej ani Stefana, ani Marcina) czy „Wawrzyńca Pruskiego”, lecz znanego aktora komediowego Stanisława Tyma. Zresztą zgodnie z linią programową tego portalu, bo aktor ten też POpiera PO:)

  7. O ile pamiętam, to redaktorem naczelnym był już Aleksander Majewski, więc doktor Affek opowiada zwykłe bujdy.

  8. To tylko taka „przykrywka”, bo nawet w czasach A. Majewskiego wiadomo było, kto faktycznie pociągał za sznurki i nie był to dr Affek, jak chciałby p. Milewicz.

  9. Wystarczy prześledzić informacje, publicystykę oraz teksty publikowane za kadencji Majewskiego aby zobaczyć, że dr Affek kłamie. Linia portalu zmieniła się po jego odejściu i to widać na pierwszy rzut oka.

  10. Trzeba być ślepym, aby nie widzieć ewolucji poglądów samego „supernaczelnego”, ale cóż: tak to już jest, gdy przy prawie każdym wpisie widzi się na tym portalu samych dr Affków:) To trochę tak, jakby widzieć red. Milewicza po jego tragicznej wyprawie do Iraku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *