Odnowienie aktu oddania się Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego Jezusowi Chrystusowi poprzez ręce Najświętszej Maryi Panny

Wszystkich członków i sympatyków Klubu Zachowawczo – Monarchistycznego pragniemy poinformować, że podczas ostatniego Konwentu KZM w dniu 27 listopada AD 2011 w Kaplicy Matki Bożej Jasnogórskiej w Sanktuarium Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu, tuż po mszy świętej celebrowanej w prastarym rycie rzymskim przez ks. Łukasza Kadzińskiego w intencji przyspieszenia triumfu Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny zapowiedzianego w Fatimie, miało miejsce odnowienie przez Władze i Członków Klubu aktu oddania KZM w niewolę Najświętszej Maryi Pannie wg nabożeństwa zalecanego przez św. Ludwika Marię Grignion de Montford.

 Było to uroczyste odnowienie i potwierdzenie doniosłego wydarzenia, jakie miało miejsce 18 kwietnia AD 1999 u stóp Pani Jasnogórskiej, kiedy to członkowie Klubu na czele z ówczesnym Prezesem Rady Głównej Arturem Górskim i Przewodniczącym Straży Jackiem Bartyzelem zaciągnęli na Nasze Stowarzyszenie to słodkie jarzmo.

 Przyjmij, Panno łaskawa, tę drobną ofiarę z naszego niewolnictwa dla uczczenia i naśladowania tej uległości, jaką Mądrość odwieczna macierzyństwu Twemu okazać raczyła; dla uczczenia władzy, jaką posiadasz nad nami; jako podziękowanie za przywileje, którymi Cię Trójca Najświętsza łaskawie obdarzyła. Zapewniamy, że odtąd jako prawdziwi Twoi niewolnicy chcemy szukać Twej chwały i Tobie we wszystkim być posłuszni.

 Poniżej prezentujemy skany dokumentów wraz z podpisami członków Klubu pod Aktem Zawierzenia z 1999 i 2011 roku oraz fotografie ze mszy świętej i odnowienia Aktu.

J.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Odnowienie aktu oddania się Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego Jezusowi Chrystusowi poprzez ręce Najświętszej Maryi Panny”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *