„Ołtarz i tron” – prof. Jacek Bartyzel pod namiotem Solidarnych 2010

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “„Ołtarz i tron” – prof. Jacek Bartyzel pod namiotem Solidarnych 2010”

  1. Czekam teraz na wizytę Adama Danka pod namiotem SS: będzie nawoływał do przeprowadzenia rewolucji faszystowskiej, w sojuszu z maoistami, przeciwko rządom PO.

  2. Kamizeleczka pasuje do miejsca wykładu. Profesor miał na nóżkach pantofelki czy sandałki? Ciekawe czy zgromadzony pod namiotem motłoch zrozumiał choć jedno zdanie w całości?

  3. Nie wiedziałem, że polscy prof. tak słabo zarabiają. To przykre, że prof. Bartyzel musi poruszać się „wozem Drzymały” i nie stać go na kupno porządnego samochodu.

  4. A Pani Senator od działań ekumenicznych też ostatnio w (nie)sławnym namiocie gościła. Tym dziwniejsze spotkanie monarchisty z grupą demokratyczno-rewolucyjną,której wielkim przyjaciel były mason o jakże rodzimym nazwisku Wildstein.

  5. Co do merytorycznej części wykładu nikt nie ma tu chyba żadnych zastrzeżeń, a uświadamianie i nawracanie błądzących heretyków jest przecież godne pochwały. Niestety, zgromadzone audytorium nie zrozumiało z wykładu profesora ni słowa, za do utwierdziło się w swoich błędach, bo „przecież nawet profesory na popierają”. Smutne…

  6. Jaki tron, jaki ołtarz. Dla nich tronem jest demokracja, a ołtarzem socjalizm. Taki tandem nam właśnie niemiłosiernie panuje, i co tu dużo mówić – nie sprawdził się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *