Pakiet Joseph de Maistre

https://www.youtube.com/watch?v=c7V03EPyqfA

W skład pakietu wchodzą:

Od grzechu do apokatastasis Historiozofia Josepha de Maistre`a Adam Wielomski – 33 zł

Stron: 380

format: A5

oprawa miękka

Najważniejsze wznowienie konserwatywne 2011 roku!

 Ta niezwykła książka poświęcona jest Rewolucji Francuskiej i jednego z jej najważniejszych przeciwników Josepha De Maistre’a, człowieka który powiedział NIE! Wolności, Równości i Braterstwu. Profesor Wielomski pokazuję, że filozofia konserwatywna brew temu co się mówi powstała przed rewolucją, a sam jej wybuch wpasował się we wcześniej powstałą koncepcję. Książka przeznaczona jest jest dla wszystkich tych co chcą się dowiedzieć więcej na temat katolickieji i konserwatywnej myśli społecznej. Trzecie wydanie tej książki poszerzone jest o ekskluzywny wywiad z autorem.

"Popularny stereotyp głosi, iż konserwatywna filozofia polityczna stanowi jedynie wyraz sprzeciwu starych grup arystokratycznych, które bronią swojego stanu posiadania i pozycji społecznej. W tym sensie, jak pisze Samuel Huntington, konserwatyzm jest tylko "teorią arystokratyczną", która pojawia się, gdy świat agrarno – feudalny zostaje zagrożony w swej egzystencji przez rodzący się kapitalizm i ideologie mieszczańskie".

O Papieżu – Joseph de Maistre’a – 56 zł

stron: 536

wielkość: A5

oprawa: twarda

Książka Josepha de Maistre’a „O Papieżu” pochodzi z prestiżowej serii Frondy „Fides & Ratio”. Autor nawołuje w niej anglikanów i prawosławnych, aby dla ratowania cywilizacji zachodniej zjednoczyli się z Kościołem Katolickim. Jak czytamy w opisie Tomasza P. Terlikowskiego: Joseph de Maistre nie tylko przewidział losy Europy, ale także sformułował dla niej projekt ratunku.

Zamiast 89,00zł  –> tylko 69,00zł

Można nabyć TUTAJ

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *