Palikot kandydatem SLD w wyborach prezydenckich?

WP.PL donosi:

Janusz Palikot mógłby być wspólnym kandydatem SLD i RP w wyborach prezydenckich – mówi Marek Siwiec (SLD).

– To raczej wykluczone – nie zgadza się przewodniczący Sojuszu Leszek Miller.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027459,title,Palikot-kandydatem-SLD-w-wyborach-prezydenckich,wid,14319310,wiadomosc.html?ticaid=1e0f6

Komentarz: Domagamy się natychmiastowych przeprosin od wszystkich tych „antykomunistów”, którzy nabijali się z prezentowanej przez nasz portal myśli, że należy wspierać Leszka Millera przeciwko palikotyzacji. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Palikot kandydatem SLD w wyborach prezydenckich?”

  1. Miller powiedział „raczej”, a nie stanowcze „nie”. Zresztą okaże się „w praniu”. A przeprosiny brzmią uroczo – niczym tupnięcie nóżką małej dziewczynki o lizaka. Z tego co pamiętam, nie nabijano się z myśli, że należy wspierać wroga naszego wroga w konkretnych działaniach wobec tegoż naszego wroga, a raczej z tego, że zrobił Pan Profesor z karierowicza, który jest częścią naszej szmatławej rzeczywistości politycznej naszego obrońcę. Tak jak napisałem kiedyś, tak powtórzę teraz – walka dwóch koleżanek – prostytutek. Jedna jest po prostu mniej ostentacyjna.

  2. Co to jest „katechon lewicy”? Jeśli, to samo, co „katechon”, to mamy nadmiar słów, a jeśli oznacza coś innego, to z prawicowego punktu widzenia jest to po prostu „niekatechon”.

  3. W imieniu antykomunistów bardzo przepraszam Szanowny Portal za to, że nabijałem się z myśli by wspierać Leszka Millera przeciwko palikotyzacji. Twierdziłem, że SLD pod wodzą tego niedocenionego przeze mnie męża stanu może ewaluować w stronę Ruchu Palikota. Tymczasem L.M. wyraził, dla tej współpracy, zdecydowane :RACZEJ nie!

  4. Dobre sobie, żądacie przeprosin, ja nie przeproszę za to, że krytykuję wspieranie L. Millera – polityka oligarchicznego, pro-aborcyjnego i anty-katolickiego. Uważam, że Miller jest tyle samo wart co Palikot, to ta sama opcja i program, tylko inne kliki partyjne. Przypomnijcie raczej to, że kiedy wysłaliście do Millera list ze wsparciem od redakcji konserwatyzm.pl, to tego samego dnia SLD złożył projekt legalizacji związków homoseksualnmych na prawach małżeństwa. Może napiszcie taki news: „Lewicowy katechon złożył wniosek o rejestrację małżeństw homo. Konserwatyzm.pl wspiera „tego-który-powstrzymuje” Palikota.” A i dodajcie jeszcze: [aw].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *