Papua Nowa Gwinea: atak kanibali zakłócił wybory

Seria ataków kanibalistycznych w przybrzeżnym mieście Mandag w Papui Nowej Gwinei opóźniła wybory, które się tam odbywają. Ponad 500-osobowa grupa kanibali zabija i zjada tych, wobec których mają podejrzenia o uprawianie czarnej magii – informuje portal telegraph.co.uk.

Siedem osób oskarżonych o uprawianie czarnej magii w przybrzeżnym mieście Mandag zostało zabitych i zjedzonych. Policja aresztowała 29 osób, w tym 13-letniego chłopca. Lider grupy kanibali, miejscowy radny, pozostaje na wolności.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/papua-nowa-gwinea-atak-kanibali-zaklocil-wybory,1,5181458,wiadomosc.html

Komentarz: Błąd, powinni założyć partię, wygrać wybory i zjeść przeciwników politycznych w majestacie prawa! [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Papua Nowa Gwinea: atak kanibali zakłócił wybory”

  1. U nas lewacy nie nadają się do jedzenia, skażone mięso Hifem, ale na mydło i rękawiczki czemu nie. Choć te kościste chudzielce na mydło się nie nadają i skóra kiepska też, ale w Somalii i Sudanie i tak mieli by to za smakołyki.

  2. Swietne! Polecam Sarkokatolikom i francuskiej „prawicy jedzacej”, zawsze to jakis obiad! „La France n’est pas encore morte, tant que nous mangeons”.

  3. Dlaczego artykul zilustrowany jest zdjeciem mieszkanca Amazonii, prawdopodobnie mowiacego jezykiem Kayapo lub Tupi-Guarani?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *