Pierwsze w Polsce honorowe zabójstwo?

Wielce prawdopodobne, że w Polsce doszło do pierwszego w naszym kraju tzw. honorowego zabójstwa. To morderstwo popełniane pośród wyznawców islamu na kobiecie, która poprzez swoje „niewłaściwe” zachowanie dopuszcza się „hańby” na rodzinie, którą zmywa się zabójstwem.

Ofiarą takiego zabójstwa jest być może 31-letnia Polka Agnieszka, która miała czwórkę dzieci z Pakistańczykiem.

To właśnie ten mężczyzna został przez prokuraturę oskarżony o zabójstwo. Według doniesień śledczych, Pakistańczyk zabił Agnieszkę, bo ta zdecydowała się odejść od niego razem z dziećmi, czym „zhańbiła” honor mężczyzny i jego rodziny.

Agnieszka mieszkała w Łodzi. Kiedy miała 18 lat w dyskotece poznała Naeema, mieszkającego w Polsce Pakistańczyka. Spodobał się jej. Wkrótce urodził się im syn. Potem na świat przyszły jeszcze trzy córki.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lodz/pierwsze-w-polsce-honorowe-zabojstwo,1,4957977,region-wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Pierwsze w Polsce honorowe zabójstwo?”

  1. I mają swoje małżeństwa z obcokrajowcami i innowiercami. Gdyby wyszła za Polaka i Katolika nie miałaby takiego problemu. Swoją drogą czekam na informacje o tym w mediach. Ciekawe czy i w tym przypadku tak pokręcą że winy doszukają się w B&H…

  2. Widziały gały, co brały… Wychodząc za Pakistańczyka zaakceptowała jego system wartości, więc jej rodzina powinna mieć pretensje w równym stopniu do niej, co do niego. Nie pochwalam morderstwa, ale nie dziwię się, że do niego doszło. Może stanie się ono przestrogą dla paru idiotek, że nie należy dawać czterech liter kolorowym? Skądinąd ciekawe, że najpierw „spodobał jej się”, a teraz nagle przestał… @Piotr Marek: no tak, w katolickiej Polsce oczywiście w ogóle nie występuje zjawisko przemocy w rodzinie oraz parę innych przestępstw. W ogóle „katolickość” danego kraju w połączeniu z polską narodowością jest gwarancją czystości moralnej danej osoby, nieprawdaż?

  3. @ Jarosław A. Wiśniowski – Nie lepiej by było pozostać przy komentowaniu na Onecie? Piotr Marek nie napisał, że katolicy są aniołami, tylko że „gdyby wyszła za Polaka i Katolika nie miałaby takiego problemu.” I tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *