Pikieta w obronie wartości tradycyjnej rodziny

Tradycja, miłość, czułość, rodzina, dzieci, czy te pojęcia są Ci bliskie?

Jeśli tak, to zapraszamy na pikietę „W obronie wartości tradycyjnej rodziny” 19 listopada o godzinie 13.

Zbieramy się na ulicy Wieniawskiego 1 przy Uniwersytecie Adama Mickiewicza.
Przyjdź i pokaż razem z nami, że takie wartości jak Bóg, tradycja, rodzina są dla Ciebie ważne.
Przyjdź pokazać, że nic nie zastąpi prawdziwej rodziny, żaden sztuczny związek partnerski.
Przyjdź to nic nie kosztuje. Będziemy na Ciebie czekać.

W związku z artykułem Michała Wybieralskiego pt. „ONR będzie pikietować przeciw Marszowi Równości” przypominamy, że pikieta ma charakter pokojowy, a każdy, kto będzie zachowywał się agresywnie lub głosił agresywne hasła zostanie z niej wyproszony. Jednocześnie pragniemy wyrazić ubolewanie z powodu stronniczości artykułu. Nawiązanie do Marszu Niepodległości i stwierdzenie, „zamaskowana bojówką pod sztandarami i symbolami ONR kilkukrotnie próbowali zaatakować pokojowy i legalny wiec „Kolorowa Niepodległa”, zorganizowany przez środowiska lewicowe.” uznajemy za skandaliczne i rozpatrzymy, czy nie podjąć w związku z tym że kroków prawnych. Brygada Wielkopolska ONR jako organizator pikiety zapewnia, że podczas jej trwania nie zostaną podniesione żadne hasła wymierzone w osoby niepełnosprawne, mniejszości narodowe bądź religijne. Protestujemy przeciwko promowaniu dewiacji i proponujemy zwrócenie się ku tradycyjnemu modelowi rodziny.

http://narodowcy.net/pikieta-w-obronie-wartosci-tradycyjnej-rodziny/2011/11/16/

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Pikieta w obronie wartości tradycyjnej rodziny”

  1. „zamaskowana bojówką pod sztandarami i symbolami ONR kilkukrotnie próbowali zaatakować pokojowy i legalny wiec „Kolorowa Niepodległa”, zorganizowany przez środowiska lewicowe.” – Mi daleko do ONR ale tak samo daleko do uznania za skandaliczne…. Sztuka polega na umiejętności wykorzystania tego potencjału, nie na „potępianiu”. JJM

  2. Niech jeszcze Brygada Wielkopolska doda:” Odcinamy sie od syjonistow, od elementow antysocjalistycznych, od ekstremy kibicow i od pisowskiej nagonki na koalicje rzadowa.” Czy ONR ma w ogole jakas doktryne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *