0 thoughts on “Pinochet Tribute (Von Thronstahl-Sinnstiftung Total)”

  1. Znam ten profil, filmik widziałem. Zapowiadał się ciekawy kanał (Pinochet, Evola, Codreanu), aż tu nagle zauważyłem dziełko ku pamięci żołnierzy Republiki Salo. Cóż, tak jakoś niestety jest, że wszelacy europejscy tradycjonaliści integralni prócz wielbienia twórcy „Rivolty…”, Guenona, żelaznogwardzistów muszą stworzyć coś na cześć nazistów – szkoda. A sam filmik okey, no i w dodatku Von Thronstahl. :)))

  2. W modernistycznym Kościele chwalącym KNZ, prawa człowieka i demokrację zabrakło oparcia dla prawicowych Chile i Hiszpanii, a contrario sojusz byłby wtedy możliwy z Kościołem wiernym Tradycji (ale wiemy jak wszystko się potoczyło). „Papież nas nie kocha, nie lubi Hiszpanii” – pamiętne słowa generała Franco. Augusto Pinochet – requiescat in pace.

  3. Na profilu przeczytałem, że właściciel jest ekonomicznym nacjonalistą, a za takowego Pinocheta uznać nie można. Oczywiście możemy przyjąć tezę, że Eko-nacjonalizm to dążenie do bogactwa narodu, ale mi kojarzy się on z prymitywnym „tylko dla Polaków” czy straszeniem wielkimi korporacjami na wzór lewicowy z czym spotkałem się na portalu Narodowcy.net. Proszę oświecić mnie w tej kwestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *