PiS nie broni już chrześcijan

W dniu dzisiejszym na moje ręce wpłynęła rezygnacja posłów PiS-u z członkostwa w Parlamentarnym Zespole ds. Przeciwdziałania Prześladowaniom i Dyskryminacji Chrześcijan na Świecie. Pismo jest arcyciekawe, bo jego sygnatariusze wprost utożsamiają nasz projekt z atakiem na PiS. Czyli de facto uznają Radio Maryja za tubę propagandową swojego ugrupowania. Nie wiem czy media toruńskie będą z tego zadowolone. Tyle dzisiejszego, krótkiego wpisu. Resztę poznają Państwo z treści załączonej rezygnacji. Miłej lektury!

Jan Filip Libicki

Od Redakcji: List posłów PiSu, wśród których znalazł się deputowany dr Artur Górski, można odnaleźć na stronie http://www.jflibicki.salon24.pl/ bezpośrednio pod tekstem, w formie skanu.

A. Me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “PiS nie broni już chrześcijan”

  1. No i słusznie. Skoro PiS jest jedyną partią chrześcijańską, to ortodoksja Jarosława Kaczyńskiego równocześnie jest linią Benedykta XVI. Jeśli Benedykt XVI wpadnie w konflikt z J. Kaczyńskim, to papież będzie heretykiem :). Ojciec Rydzyk na pewno z tym wywodem by się zgodził. Oto, w pigułce, eklezjologia Sekty Smoleńskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *