PiS-owska obsesja. Tym razem zamach na pociąg!

Kol. Arkadiusz Meller zamieścił dziś takie news na naszym portalu:

"Część parlamentarzystów PiS, wracających pociągiem z pielgrzymki z Rzymu, noc spędziła w wagonie restauracyjnym po awarii jednego z wagonów. Pociągiem podróżuje około 300 osób – posłowie, senatorowie i samorządowcy PiS wraz z rodzinami. Mają przyjechać do Warszawy około 1:00-2:00 w nocy".

Komentarz: Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że za tym incydentem stoi FSB. Oczekujemy od deputowanego Antoniego Macierewicza wyjaśnień w tej sprawie.

Tknięty przeczuciem postanowił zobaczyć sobie na stronę niezalezna.pl., powiązaną z niestrudzoną "Gazetą Polską". Tam także zamieszczono informację o pociągu. Ale prawdziwa gratka to dopiero komentarze internautów, znakomicie pokazujące mentalność Sekty Smoleńskiej (w skrócie: SS). Wybrałem kilka najciekawszych:

1/

katastrofy samolotow Casa i Tu 154M, oswiadczenia politykow PO, morderstwo i proba drugiego morderstwa przez b. czlonka PO w biurze europosla PiS,

wskazane jest by zachowac wzmozona ostroznosc, nie chodzic w pojedynke, nie podrozowac w samolotach w zbyt duzych grupach jesli chodzi o politykow PiS,

jednym slowem MYSLEC!

to mogla byc awaria techniczna ale tez to mogl byc sabotaz – mam na mysli awarie hamulcow w pociagu do Rzymu (jak wracal juz do Polski)

2/

Celowa awaria z hamulcami. Przecież PO powiedziało,

że trzeba "dorżnąć watahę". A PiS rzeczywiście znowu załadował się do jednego pociągu razem. Czy oni nie nabiorą rozumu i nie wiedzą, że celem PO jest zlikwidowanie PiS? Przecież wyrażnie powiedzieli, że trzeba opozycję zdelegalizować. A są na to setki sposobów i tylko rozsądek opozycji może zapobiec szaleńcom z PO dokonać następnego zamachu na PiS.

3/

awaria pociagu z parlamentarzystami

ta awaria to moim zdaniem pierwsze ostrzezenia takie samo jak strzaly w Gruzji,gdzie NIE bylo slepego snajpera,ale bardzo dobry, bo mial wystraszyc,a nie zabic.

4/

telefony

Podobno dziś wcześnie rano do premiera dzwonili Putin, Berluskoni z kondolencjami z powodu wypadku. Ciekawe jak z tego wybrną…

5/

Następny zamach

Więc walka na noże nożowników z PO trwa dalej. No pewnie, to by była świetna gratka wykończyć resztę sztabu Jarosława Kaczyńskiego.

To się już w głowie nie mieści…


Są to cytaty wyłącznie z pierwszej strony komentarzy. To skutki wszystkich szerzonych na prawicy teoriach o "agentach", "służbach" i "razwietkach". Drugiej strony komentarzy nie miałem już siły czytać. Pytanie: czy ci wszyscy ludzie są normalni?

Adam Wielomski

PS

A na koniec podobny komentarz o tradycjonalistach katolickich ze strony nczas.com:

A ja się zastanawiam, czy FSSPX nie było sowiecką jaczejką powołaną przez

KGB w celu prowadzenia działań rozłamowych w ramach Kościoła. W owym czasie

walka z JP II "modernistą" była ruskim komuchom bardzo na rękę.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “PiS-owska obsesja. Tym razem zamach na pociąg!”

  1. Oni Adasiu indywidualnie, to są normalni. Takie zbiorowe psychozy nie bazują wcale na obłędzie indywiduów. Tym niemniej symptom jest bardzo niepokojący. Duża część narodu nie nadaje się do normalnego uczestniczenia w życiu publicznym. Z tego może być nieszczęście.

  2. a czy abp. M. Lefebvre był agentem KGB, Stasi czy może Securitate? Czy spece od „razwietek” już ustalili wspólną linię dla kogo „pracował” abp?

  3. PiSiory same napadły na pociag jak niegdyś Półsuk, zwany Piłsudskim. A Tupolewa wessała na brzózkiem wagina carycy Katarzyny, wydobyta z sarkofagu i podstepnie zamontowana przez KGBowców w jednym z wiadropodobnych reflektorów (rozmiar sie zgadzał, 🙂 ). Kiedyś wessała Króla Stasia, a teraz innych masonów-insurekcjonistów. Uebung macht Meister.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *