PiS w sojuszu z SLD to „rząd ocalenia narodowego”

"Jeśli przed wyborami Polska znalazłaby się w bardzo trudnym stanie finansów państwa, to możliwy jest scenariusz powstania rządu eksperckiego złożonego z PiS, SLD i PSL – informuje "Polska The Times". (…) Adam Lipiński, wiceprezes PiS, twierdzi, że w związku z rosnącymi notowaniami jego ugrupowania można kreślić wszystkie scenariusze. Inny polityk PiS mówi, że nawet taki, w którym powstanie tzw. rząd ocalenia narodowego. A w nim znajdą się wszystkie partie poza Platformą Obywatelską"

Na listach SLD mogą znaleźć się min. Magdalena Środa, Krystian Legierski, Robert Biedroń.

WP.PL

Komentarze: Publicyści konserwatyzm.pl już czekają na pisokomunistyczną koalicję. Jedna koalicja Magdaleny Środy i Artura Górskiego, Krystiana Legierskiego i Joachima Brudzińskiego, Stanisława Pięty i Roberta Biedronia. Znakomity cel publicystyczny. Szkoda tylko, że będzie to tragedia dla Polski. Ale czy któryś z polityków jeszcze myśli o Polsce? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “PiS w sojuszu z SLD to „rząd ocalenia narodowego””

  1. Klasyczny rząd neosanacyjny: (zydo)komuna, masoni, pedały i feministki. A wszystko, mam nadzieję, tak ladnie promowane na falach ultraortodoksyjnej (ponoć) rozgłośni. Mniót s kaszankom.

  2. Tak odnośnie Biedronia i jego kompanii – w Sopocie pojawił się plakaty z hasłami „żądamy legalizacji związków partnerskich” przedstawiające rozradowanych sodomitów przytulających się czy to głaszczących po szyi. Akcję popiera z kilkanaście ichnich organizacji (nawet nie wiedziałem,że tyle tego w Polsce mają). Już dawno nie widziałem tak paskudnej propagandy na ulicy. Tylko Sopot został tak pokarany czy gdzieś indziej też prowadzą agitację? Czyli PiS potencjalnie miałby wesołe zadanie – przed wyborami ustosunkować się do projektu zakazującego aborcji, z drugiej postkomuniści wspieraliby akcję legalizacji „homozwiązków”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *