PiS: Lech Kaczyński jak Gabriel Narutowicz

Jacek Sasin (PiS) argumentując, dlaczego byłemu prezydentowi należy się pomnik, przywołał postać prezydenta II Rzeczpospolitej Gabriela Narutowicza, który – jak przypomniał – zmarł tragicznie. – Ma swój plac w Warszawie, a na nim, skromny, ale przecież pomnik. Mimo, że budził jeszcze większą dyskusję polityczną – powiedział Sasin.

TVN.24

Komentarz: A kto wystąpił tym razem w roli Eligiusza Niewiadomskiego? Kto więc zastrzelił Lecha Kaczyńskiego? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “PiS: Lech Kaczyński jak Gabriel Narutowicz”

  1. A kim on był, by mu pomnik stawiać? Dlaczego nie Kaczorowskiemu? A czemu nie Janowi Nowakowi, motocykliście? A jeżeli tylko ze względu na szacunek do urzędu to żądam pomnika dla Bieruta! Też był prezydentem Polski, też zginął w Rosji. P.S.”Kto więc zastrzelił Lecha?” chyba zEstrzelił!

  2. I Narutowicz i Kaczyński – obaj byli wspierani przez żydów i mieli z nimi bardzo dobre kontakty. A masoni mają już swój hymn i herb państwowy.

  3. Popieram Megbega. Od siebie jeszcze dodam, że obydwaj prezydenci byli prezydentami żydowskimi.

  4. Najpierw ZEstrzelił, potem ZAstrzelił, taka jest chyba oficjalna wykładnia pisiorsko-toruńska? Wszystkim PiSiakom, żydom i masonom, szalom i Sieg Heil!

  5. To, że prezydent (który jest, a tfu!, patronem szpitala, gdzie przyszedłem na świat) należał do wolnomularstwa, to wiemy . Ale, żeby Kartofel był fartuszkowym?

  6. Obaj Kaczyńscy to „duchowi synowie” Jana Józefa Lipskiego, wielkiego mistrza Wielkiej Loży Narodowej Polskiej, przyjaciela domu Kaczyńskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *