PiS wygra?

– Muszę przyznać, że czasem takie koszmary mnie dręczą. Nie we śnie, tylko na jawie – powiedział w „Faktach po Faktach” rzecznik rządu Paweł Graś pytany o to, czy Prawo i Sprawiedliwość ma szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

– Do ostatniego dnia walka będzie poważna, nie możemy ze spokojem oczekiwać wyniku wyborów – dodał Paweł Graś. Zapewnił jednak, że Platforma Obywatelska zrobi wszystko, by „w czasie kampanii rzetelnie rozliczyć się z 4 lat”. – A w drugiej części kampanii będziemy przedstawiać nasze propozycje na przyszłość – zapowiedział.

„Hasło PO po 10 września”

Graś ujawnił także, że hasło wyborcze PO będzie przedstawione w okolicach konwencji programowej, która odbędzie się prawdopodobnie 10 września. – To będzie symboliczne zamknięcie etapu rozliczeń, które odbywa się pod hasłem „Polska w budowie”. Nowe hasło PO, właściwe kampanijne hasło, po 10 września – oświadczył.

I dodał: „To hasło oczywiście już jest”. Graś podkreślił, że program PO częściowo zawarty jest w wielu rządowych dokumentach, takich jak strategia „Polska 2030” czy „Polska 2020”. – W przyszłym tygodniu minister Michał Boni będzie prezentował ogromny pakiet badań pod tytułem „Młodzi 2011”. Program czysto wyborczy pojawi się 10 września – poinformował rzecznik rządu.

http://www.tvn24.pl/-1,1715437,0,1,pis-wygra-czasem-takie-koszmary-mnie-drecza,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *