PiS znów będzie udawać partię katolicką

TVN24 donosi:

Na 21 kwietnia PiS planuje 100-tysięczną manifestację w Warszawie. Partia chce bronić TV Trwam, tradycyjnych wartości i Kościoła (…)
Politycy PiS liczą, że konfrontacyjna postawa PO wobec Kościoła pomoże im zebrać rekordowe tłumy. Mają też nadzieję na zmobilizowanie prawicowych i konserwatywnych wyborców oraz przekonanie o. Tadeusza Rydzyka, że warto popierać PiS, a nie Solidarną Polskę.

http://www.tvn24.pl/-1,1738712,0,1,pis-zbiera-katolikow-ma-byc-stutysieczny-marsz,wiadomosc.html

Komentarz: Zanim ktokolwiek da się oszukać, to proszę sobie przypomnieć, że to za rządów PiS władze publiczne próbowały decydować kto będzie w Polsce biskupem, a potem partia ta promowała projekty w sprawie ochrony życia niezgodne z nauczaniem KK. Dbałość o interesy finansowe o. Rydzyka nie jest tym samym co dbałość o dobro Kościoła. [aw]

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

0 thoughts on “PiS znów będzie udawać partię katolicką”

  1. Dbałośc o interesy finansowe o.Rydzyka powinna oznaczac pozostanie w domu. Jak wiadomo z obiektywnych źródeł rzadowych o.Dyrektor nie ma środków finansowych i nadawanie na cyfrowej platformie pogrąży go finansowo.

  2. A tak na powaznie: nieprzyznanie koncesji TV Trwam jest wystarczającym powodem by sie na tej demonstracji znaleźć. Nie wiem jak konserwatysta może akceptowac takie metody wykańczania przeciwników politycznych czy ideologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *