PiS znów będzie udawać partię katolicką

TVN24 donosi:

Na 21 kwietnia PiS planuje 100-tysięczną manifestację w Warszawie. Partia chce bronić TV Trwam, tradycyjnych wartości i Kościoła (…)
Politycy PiS liczą, że konfrontacyjna postawa PO wobec Kościoła pomoże im zebrać rekordowe tłumy. Mają też nadzieję na zmobilizowanie prawicowych i konserwatywnych wyborców oraz przekonanie o. Tadeusza Rydzyka, że warto popierać PiS, a nie Solidarną Polskę.

http://www.tvn24.pl/-1,1738712,0,1,pis-zbiera-katolikow-ma-byc-stutysieczny-marsz,wiadomosc.html

Komentarz: Zanim ktokolwiek da się oszukać, to proszę sobie przypomnieć, że to za rządów PiS władze publiczne próbowały decydować kto będzie w Polsce biskupem, a potem partia ta promowała projekty w sprawie ochrony życia niezgodne z nauczaniem KK. Dbałość o interesy finansowe o. Rydzyka nie jest tym samym co dbałość o dobro Kościoła. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “PiS znów będzie udawać partię katolicką”

  1. Dbałośc o interesy finansowe o.Rydzyka powinna oznaczac pozostanie w domu. Jak wiadomo z obiektywnych źródeł rzadowych o.Dyrektor nie ma środków finansowych i nadawanie na cyfrowej platformie pogrąży go finansowo.

  2. A tak na powaznie: nieprzyznanie koncesji TV Trwam jest wystarczającym powodem by sie na tej demonstracji znaleźć. Nie wiem jak konserwatysta może akceptowac takie metody wykańczania przeciwników politycznych czy ideologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *