PO-PSL pracują nad podatkiem katastralnym

Wiceminister w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego Marceli Niezgoda dementując informacje opozycji potwierdził fakt prac nad podatkiem katastralnym!

Co więcej, ujawnił on, że jest już oficjalny dokument w tej sprawie, który na przełomie czerwca-lipca trafi pod obrady rządu, a potem do konsultacji społecznych. Jest to typowa ścieżka legislacyjna. Do 30 listopada każdego roku należy uchwalić, przegłosować, a następnie opublikować tzw. ustawy okołobudżetowe, jeśli miałyby one obowiązywać od pierwszego stycznia, np. 2013r. Tempo prac i konsultacji nad tzw. reformą emerytalną Tuska dowodzi, że w sprawie podatku katastralnego może być podobnie.

PO mistrzem PR-owych zagrywek. Nazwy dokumentów dotyczą formalnie czego innego, a w tym przypadku są to założenia do tzw. Krajowej Polityki Miejskiej. Problem w tym, że jest tam zapis o wprowadzeniu podatku „ad valorem” (od wartości), który potocznie jest zwany podatkiem katastralnym.

http://interia360.pl/polska/artykul/po-psl-pracuja-nad-wprowadzeniem-podatku-katastralnego,54872

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “PO-PSL pracują nad podatkiem katastralnym”

  1. bolszewia i socjaliści. Mam nadzieje, że będą dużeo bardziej zdecydowane protesty społeczne, bo będzie to dotyczyło dużej części społeczeństwa i politykom mordy suweren obije za taki bandytyzm

  2. @foxmann: Nie podzielam Pańskiego optymizmu. Obawiam się, że tzw. suweren (domniemywam że ma Pan na myśli tzw. „lud”) nie zrobi nic. Nikt go nie poprowadzi (ani tzw. prawica, bo jest umoczona w ten sam okragłostołowy system, ani Kościół, bo przecież lichwiarze i wszelcy krzywdziciele to od zawsze tzw. „umiłowane dzieci Boże”, objete szczególną ochroną w postaci moralnego szantażu karykaturalnej interpretacji V Przykazania). Natomiast nieskoordynowane działania zostaną z łatwością rozbite przez coraz liczniejszą policję, wspomaganą przez straż miejską, a w razie potrzeby przez naszych wspaniałych chłopców wyćwiczonych już w walkach z cywilami w ramach tzw. misji stabilizacyjnych. Lichwiarska miedzynarodówka i europasożyty potrzebują pieniedzy więc nie odpuszczą. A kto sie sprzeciwi, uznany będzie za terroryste i może nawet popełnić samobójstwo, :-).

  3. pewno ma Pan rację, że taki będzie scenariusz. Euro też zostało zorganizowane na kredyt i ktoś musi za to beknąć. Ciekawe tylko jakie będą zasady tego katastru i kto będzie wyznaczał stawki

  4. Libicki poprze okradanie narodu polskiego, wszak on nie chce, ale musi! Czego się spodziewać po tej bandzie złodziei i wrogow Polaków.

  5. Post-Polactwo wszystko przełknie, po prostu wzrośnie popyt na przyczepy kempingowe (współczesna wersja wozu Drzymały) i władza ludowa będzie zmuszona podnieść opłaty parkingowe. Polak potrafi, żadne PO mu nie straszne.

  6. @MarcinJanowski: …oraz te 65 mld $ dla tzw. Holocaust Industry, zaakceptowane/obiecane przez różnych „polskich” dygnitarzy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *