Podhalański Komitet Poparcia Marszu Niepodległości

11 listopada przez ulice Warszawy przejdzie Marsz Niepodległości zorganizowany przez organizacje pozarządowe o profilu narodowym w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Tegoroczna edycja marszu będzie wyjątkowa ponieważ będzie odbywać się  w zmienionej powyborczej rzeczywistości w której do głosu doszły skrajnie lewicowe, antypatriotyczne i antykatolickie środowiska.

Przez Europę przetacza się właśnie gwałtowna fala protestów, których inspiracją są groźne i wywrotowe poglądy godzące w łacińską tradycję i tożsamość naszego kontynentu. W Polsce rodzą się dopiero te nastroje. Nie możemy dopuścić żeby antynarodowa rewolta  zniszczyła naszą tożsamość.

Marsz Niepodległości jest obywatelskim oporem przed obyczajową, antynarodową rewolucją, która zagnieździła się w ławach poselskich. Nastał czas na zdecydowany sprzeciw.

Nastał czas na Marsz Niepodległości, którego dziesiątki tysięcy uczestników dadzą świadectwo przywiązania do tradycji, tożsamości i religii łacińskiej Europy przeciwko degeneracji i sodomii. W całym kraju trwa mobilizacja na skalę, jakiej Polska po roku 1989 nie widziała. Mobilizują się środowiska szeroko pojętej prawicy, ponieważ zagrożone są fundamenty na których państwo Polskie opiera się od tysiąca lat.

Poniżej przedstawiamy listę podhalańskiego Komitetu Poparcia Marszu Niepodległości, Komitetu do którego środowisko podhalańskich narodowych radykałów przystąpiło już w 2010 roku. WALKA TRWA!

– Maciej Motor Grelok –  prezes Zarządu Głównego Związku Podhalan,

– Jan Budz –prezes Związku Polskiego Spisza, v-ce przewodniczący Rady Powiatu Tatrzańskiego,

– Adam Kitkowski –prezes Tatrzańskiego Klubu Niezależnych, Asystent ds Koordynacji i Organizacji Uroczystości, Wydawnictw i Inicjatyw Starostwa Tatrzańskiego,

-  Por. Edward Klempka ps. Węgorz –żołnierz  Zgrupowania „Błyskawica”  mjr. Józefa Kurasia „Ognia” Oddziału partyzanckiego „Wiarusy”,

– Norbert Wasik – działacz społeczny i narodowy, publicysta, v-ce przewodniczący Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny Podhale,

Andrzej Popławski  prezes Stowarzyszenia ,,Rodowcy” pod wezwaniem Św. Jadwigi Królowej,

Piotr Mrowca-Kuscorz – prezes Ligi Polskich Rodzin w Zakopanem,

– Kazimierz Murasiewicz –publicysta, działacz narodowy i społeczny, Prezes Stronnictwa Narodowego Koło Grodzkie w Zakopanem,

Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale,

– Stronnictwo Narodowe Koło Grodzkie w Zakopanem,

– Liga Polskich Rodzin w Zakopanem, <br>

– Grupa Rekonstrukcji Historycznej „Ogniowcy”,

– Serwis Informacyjny Waks.pl

Źródło: www.onrpodhale.boo.pl

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *