Podtatrzańska Sieć Nacjonalistyczna

To mailingowa lista mająca na celu próbę zintegrowania środowiska narodowych, a jeśli ktoś woli nacjonalistycznych w naszym regionie – PODTATRZU, obejmującym swym zasięgiem okolice: Zakopanego/ Nowego Targu/ Rabki-Zdrój/ Mszany Dolnej/ Szczawnicy/ Krościenka n. Dunajcem/ Nidzicy/ Jabłonki/ Jordanowa/ Makowa Podhalańskiego/ Suchej Beskidzkiej i wyjątkowo Starego Sącza).

Zdajemy sobie sprawę, że oprócz kilkunastu miejscowości, w których tlą się inicjatywy nacjonalistyczne skupione wokół działaczy Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny Podhale, również w wielu innych  ośrodkach działają osoby zainteresowane aktywnością na rzecz szeroko rozumianej myśli narodowej. Aby ułatwić nam wzajemny kontakt proponujemy działalność w ramach listy Podtatrzańskiej Sieci Nacjonalistycznej. W początkowej fazie proponujemy wzajemne poznanie się – poprzez wymianę myśli, pomysłów i informacji o naszych działaniach –  pomoc w nawiązaniu kontaktów między osobami i grupami, które chcą przełamać wzajemną izolację i tworzyć alternatywne lokalne społeczeństwo bez wszelkich demoliberalnych ograniczeń. Listę PSN traktujemy również jako listę osób chcących przyłączyć się do Stowarzyszenia ONR Podhale lub po prostu mu kibicujących oficjalnie lub mniej oficjalnie. Swoistym przedłużeniem listy PSN jest zamknięte dla ogółu forum internetowe Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny Podhale: www.onrpodhale.fora.pl – zapraszamy i zachęcamy do rejestracji na nim.

Wszystkich tych, do których dotrze informacja o Podtatrzańskiej Sieci Nacjonalistycznej prosimy o rozesłanie jej do swoich znajomych zamieszkujących region Podtatrza, umieszczeniu jej na stronach internetowych, portalach, blogach, forach, profilach społecznościowych etc. WALKA TRWA!

WIĘCEJ INFORMACJI POD ADRESEM E-MAIL: onrpodhale1@wp.pl

       Biuro Informacyjne Stowarzyszenia ONR Podhale

ŹRÓDŁO: www.onrpodhale.boo.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *