Policja: Pałki, kastety, gaz w siedzibie „Krytyki Politycznej”

TVN24 donosi:

W piątek w kawiarni „Nowy Wspaniały Świat”, która mieści się na rogu ul. Nowy Świat i ul. Świętokrzyskiej w Warszawie, w czasie zamieszek skryła się grupa kilkudziesięciu antyfaszystów.

– Mieliśmy do czynienia z grupą osób, która nagle zaatakowała ludzi świętujących odzyskanie niepodległości. Wtedy nastąpiło podprowadzenie pododdziałów policji i zatrzymania. Część z tych obcokrajowców próbowała jeszcze schronić się na terenie jednego z lokali na Nowym Świecie. Tam później policjanci znaleźli pałki, kastety i gaz łzawiący. Teraz nikt się do nich oczywiście nie przyznaje – relacjonował Sokołowski w TVN24.

tvn24
Komentarz: Niemieccy antyfaszyści przechodzili przez lokal Krytyki Politycznej i przypadkowo zostawili tam magazyn broni? A dlaczego niemieccy bandyci nie schowali się w bundynku po drugiej stronie, lecz właśnie w Krytyce Politycznej? Przypadek? [aw][aW]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Policja: Pałki, kastety, gaz w siedzibie „Krytyki Politycznej””

  1. A dlaczego nie zrobiło się zrzutki i nie wykupiło się kawiarni, gdy była wystawiona na sprzedaż przez burmistrza Bartelskiego- kumpla co niektórych mądrzących się tutaj publicystów?

  2. @konserwa – pan się myli. Były inne oferty, również korzystniejsze. Skoro Bartelski wybrał KP to najwyraźniej takie miał polecenie. Pisał o tym dość obszernie m.in. „Najwyższy Czas”. Nawet tutaj był jakiś tekst na ten temat, a także coś-tam mojego autorstwa. Proszę poszukac i poczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *