Polityczne marzenia Palikota

Robert Biedroń i Wanda Nowicka otrzymali propozycje stanowisk w rządzie – twierdzi Janusz Palikot. Biedroń miałby zostać ministrem ds. mniejszości seksualnych. Nie wiadomo, jakie stanowisko proponowano Nowickiej. Palikot nie potrafił powiedzieć, jaka osoba z PO złożyła propozycje politykom jego partii. – Biedroń jest w Budapeszcie, więc była to telefoniczna rozmowa. Ktoś do niego zadzwonił, przedstawił się jako członek Platformy Obywatelskiej, zapytał czy byłby gotów spotkać się w sprawie stanowiska ministra ds. mniejszości seksualnych. Odpowiedział, że nie – powiedział lider Ruchu Palikota.

TVN24
Komentarz: Ktoś złożył, ale nie wiadomo kto? Może to dzwonili nie z PO, ale z „Faktu”? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Polityczne marzenia Palikota”

  1. Jakie marzenia? Przecież to rzeczywistość. Tusk w naturalny sposób poszerzy swój obóz władzy na lewo. Oczywiście nie będzie to – na razie – koalicja oficjalna, ale chwilowy pakt stabilizacyjny w razie, gdy PSL podskoczy.

  2. Słyszałem Palikota, który twierdził, że jest gotowy wspierać PO pod warunkiem, że ta zgodzi się obsadzenie części stanowisk rekomendowanymi przez niego kandydatami. Stanowisko ministra edukacji planuje obsadzić MAGDALENĄ ŚRODĄ – jeszcze zatęsknimy za SLD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *