Prawica Podkarpacka do Szefa Sztabu wyborczego PiS

Rzeszów, 14 lipca 2011 r.

Pan

Tomasz Poręba

Szef Sztabu Wyborczego PiS

Skoro nie jesteście w stanie wymyślić nic merytorycznie, niech wasze kopie będą najwyższej jakości. Wysoka dotacja partyjna zobowiązuje was do tego, by dbać o poziom polskiej polityki przynajmniej w ten sposób.

Przekazujemy Panu dwa egzemplarze oryginalnego obrazu „Bitwa pod Grunwaldem” posiadające specjalny certyfikat oryginalności.

Całkiem możliwe, iż i te oryginalne antyniemieckie a możliwe że także anty-śląskie, bo to przecież „zakamuflowana opcja niemiecka”, obrazy przyczynią się do chwalebnie przegranej kampanii parlamentarnej w 2011 r.

Niech to będzie nasz mały wkład w kampanię ugrupowania, które przedstawia się jako prawica. Nam niestety wprowadzony przez was system wyborczo-partyjny uniemożliwia branie udziału w wyborach na równych zasadach.

Kierowana Przez Pana Posła kampania samorządowa w naszym regionie oprócz zasłużonego nieudolnością poprzednich władz wojewódzkich odsunięcia od władzy PiS przyniosła również program wyborczy, którego fragmenty przeklejano nawet ze stron Onetu, mającego wspólnego właściciela z TVN. Nie mówiąc już o opracowaniach urzędów, które cytowaliście bez podania źródła. Strony programu z podkreśleniami tych fragmentów, które sobie „pożyczyliście” przekazujemy w załączeniu. Dzięki temu ugrupowanie chwalebnie przegrało. To była niewątpliwa Pana zasługa. Dziś kopiuje Pan klipy wyborcze z równie chwalebnie przegranej kampanii amerykańskich Republikanów.

Równie ciężką pracę wykonywał wasz poseł Andrzej Szlachta, który by wbić się do czołówki posłów o największej ilości wystąpień sejmowych, składał teksty przekopiowane ze stron internetowych. Przekazujemy również egzemplarz jego „dzieł” ze stosownymi podkreśleniami.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że wyborcy właściwie ocenią wasze metody działania. Dzięki waszej praktyce bycia kserowaną prawicą może zacznie do ludzi docierać, iż obecny system dwóch dużych partii kłócących się o nic i pozorujących jedynie działania, jest zgubny dla Polski.

Więcej informacji na stronie www.prawicapodkarpacka.pl

————————

Pozdrawiam serdecznie

Ireneusz Dzieszko

[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *