Prezydent Wrocławia chce delegalizacji Narodowego Odrodzenia Polski

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz prosi Gazetę Wyborczą o zbudowanie ogólnopolskiej akcji w celu delegalizacji NOP i innych podobnych organizacji.

Powtarzam więc, jestem radykalnym przeciwnikiem postaw o charakterze ksenofobicznym, nacjonalistycznym i rasistowskim.
Walka z postawami, których źródłem jest nienawiść do drugiego człowieka, nie ma szans powodzenia bez wsparcia państwa polskiego, które nie tylko uznaje Narodowe Odrodzenie Polski za organizację legalną, ale którego sądy przyznawały tej nacjonalistycznej organizacji rację, gdy próbowałem powstrzymać jej marsze przez Wrocław. Dlatego proszę „Gazetę Wyborczą”, aby zbudowała ogólnopolską akcję w celu delegalizacji NOP i innych podobnych organizacji.

Na podstawie: Gazeta Wyborcza

za: http://www.nacjonalista.pl/2012/09/19/rafal-dutkiewicz-apeluje-o-delegalizacje-nop/#.UFm_c0UT2wl.facebook

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Prezydent Wrocławia chce delegalizacji Narodowego Odrodzenia Polski”

  1. Mam pewne zastrzeżenia do NOP, ale gdy rozpoczyna się lewacka nagonka – to jasno pokazuje wspólnego wroga. Tym bardziej, że takie delegalizacyjne zapędy mogą się łatwo rozszerzyć o dalsze kategorie niepoprawnych poglądów.

  2. @Pan Prezydent Dutkiewicz: „… jestem radykalnym przeciwnikiem postaw o charakterze ksenofobicznym, nacjonalistycznym i rasistowskim … ” – w takim razie proszę także rozpocząć kampanię w sprawie delegalizacji B’nai B’rith.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *