Prof. Wielomski odebrał awans na stopień generała armii

W dniu dzisiejszym prof. Adam Wielomski otrzymał nominację generalską z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Po nominacji w krótkim wystąpieniu gen. Adam Wielomski zapowiedział sprawne wprowadzenie w Polsce autorytaryzmu i niedopuszczenie do przeprowadzenia „demokratycznej orgii” w postaci wyborów parlamentarnych w X 2011 roku. Poinformował o chęci wprowadzenia w naszym kraju stanu wojennego, wzorując się na tym z 13 XII 1981, czyli na niedoścignionym wzorze gen. Jaruzelskiego. Równocześnie zapowiedział jednak, że tym razem rządy autorytarne służyć będą nie obronie socjalizmu, lecz radykalnym zmianom prokapitalistycznym w ekonomii i tradycjonalistycznym w kulturze.

Panie Generale – powodzenia!

-asd

Gen. Wielomski zaraz po uroczystym wręczeniu nominacji:

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
Facebook

0 thoughts on “Prof. Wielomski odebrał awans na stopień generała armii”

  1. Infantylizm. Czy szanownej redakcji się nudzi? Kim jest zresztą „asd”? To na tego typu rzeczy brakuje pieniędzy portalowi? I czym jest „niedościgniony wzór gen. Jaruzelskiego”? Cytując klasyka:”w dupach się poprzewracało!”.

  2. Fajne, lubię u Adasia jego dystans do samego siebie. Wyobrażacie sobie jak Bartyzelik by się wściekał po całym internecie gdyby mu ktoś takiego fotoszopa zafundował? Chociaż on ma podobną fotkę w berecie karlistowskiego szeregowca.

  3. Jakie jest prawdopodobieństwo tego, że to jest atak hakera? Mym zdaniem – niemałe. Persona „asd” komentowała na kilku różnych stronach informacyjnych, że hacker to nie cracker i inne tego typu rzeczy. Państwo redakcjo – proponuję poprawić system zabezpieczeń.

  4. Gratulacje profesorze generale! Teraz wraz z konserwatywnym skrzydłem Policji Obywatelskiej w postaci zadłużonego po uszy posła (przyszłego senatora) Libickiego może pan rozpocząć działania kontrrewolucyjne. Nikt tu chyba nie ma wątpliwości, że pierwszym ruchem powinno być internowanie prezesa superPiSiora. :-)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *